Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Cotton Club Women Jeanne Arthes dla kobiet

Cotton Club Women Jeanne Arthes dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Cotton Club Women marki Jeanne Arthes to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są cyklamen, drzewo sandałowe, Śliwka, fiołek, liść czarnej porzeczki, brzoskwinia, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia i cedr.

Bergamotka Brazylijskie drzewo różane

Cyklamen Drzewo sandałowe Śliwka Fiołek Liść czarnej porzeczki Brzoskwinia Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cotton Club Women by Jeanne Arthes.

Cotton Club Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Cotton Club Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Cotton Club Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cotton Club Women marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cotton Club Women marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Cartier So Pretty Perry Ellis Perry Woman Air-Val International Disney Minnie 2005 Oscar de la Renta Volupte L`Artisan Parfumeur Fleur de Liane Floris Seringa Chanel Cristalle Eau Verte Robert Piguet Futur Odin 04 Petrana Dana Zig Zag Dorin Roses des Vents Est Yves Rocher Folies de Saisons Caprices de Printemps