Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Cotton Club Women Jeanne Arthes dla kobiet

Cotton Club Women Jeanne Arthes dla kobiet

Cotton Club Women marki Jeanne Arthes to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są cyklamen, drzewo sandałowe, Śliwka, fiołek, liść czarnej porzeczki, brzoskwinia, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia i cedr.

Bergamotka Brazylijskie drzewo różane

Cyklamen Drzewo sandałowe Śliwka Fiołek Liść czarnej porzeczki Brzoskwinia Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cotton Club Women by Jeanne Arthes.

Cotton Club Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Cotton Club Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Cotton Club Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cotton Club Women marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cotton Club Women marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
L`Artisan Parfumeur Fleur de Narcisse Ralph Lauren Lauren Sergio Tacchini Sergio Tacchini Donna Victorio & Lucchino Luz Air-Val International Disney Minnie 2005 Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm L`Artisan Parfumeur Fleur de Liane Geo. F. Trumper Ajaccio Violets Cologne Ayala Moriel Fetish Stacked Style Baroque Bleu Lostmarch Ael-Mat