Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cobra for Him Version Inedite Jeanne Arthes dla mężczyzn

Cobra for Him Version Inedite Jeanne Arthes dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

Cobra for Him Version Inedite marki Jeanne Arthes to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cobra for Him Version Inedite został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, kwiat pomarańczy, rozmaryn i kolendra; nutami serca są cynamon, lawenda, dzięgiel i imbir; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, mech dębowy i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi Kwiat pomarańczy Rozmaryn Kolendra

Cynamon Lawenda Dzięgiel Imbir

Drzewo sandałowe Fasolka tonka mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cobra for Him Version Inedite by Jeanne Arthes.

Cobra for Him Version Inedite Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Zacznę od zacytowania informacji, którą polski importer zamieścił na opakowaniu: "Zagadkowy, magnetyczny zapach Cobra urzeka magią niezależności. Zapach ze świeżymi nutami mandarynki i bergamotki przyprawionymi ziołami, orientalnymi, zmysłowymi nutami cejlońskiego cynamonu i imbiru oraz drzewa sandałowego, wanilii i bobu Tonka podkreślają uwodzicielską i ponętną stronę każdego mężczyzny". Koniec cytatu. Teraz moja wersja: "Zapach tandetny i niewyrafinowany. Tak samo pachną wszystkie podróby sprzedawane w centrum chińskim. Źle wymieszany i skomponowany, zajeżdża benzyną i totalną chemią. Trochę pasty do butów, trochę zapachu chińskich skór ekologicznych, trochę płynu do mycia naczyń i zapach gotowy. Mega niesympatyczna woń zamknięta w całkiem fajnym flakonie ozdobionym plastykową na wskroś zatyczką. Nietrwały, nieładny, tani". Importer chwali się również na opakowaniu, że "Jeanne Arthes to oryginalne francuskie perfumy wysokiej jakości produkowane w Grasse- światowej stolicy zapachów (...). Doskonała jakość w konkurencyjnej cenie". Ja się pytam, gdzie jest ta jakość? Można używać zamiast gazu łzawiącego na gwałcicieli, morderców i innych napastników. Odradzam stanowczo!!!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Cobra for Him Version Inedite, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Cobra for Him Version Inedite, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cobra for Him Version Inedite marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cobra for Him Version Inedite marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Giorgio Armani Emporio Armani For Him 2008 Michael Jordan Jordan Jaguar Jaguar Fresh Man Fabi Fabi Per Lui Odori Iris Odori Gli Odori Davidoff Adventure Amazonia Nasomatto Black Afgano Cartier Roadster Sport Demeter Fragrance Dirt Caswell Massey Greenbriar Trussardi L'Uomo