Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Cobra Jeanne Arthes dla kobiet

Cobra Jeanne Arthes dla kobiet

tuberozowy

Cobra marki Jeanne Arthes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są aldehydy, pomarańcza, nagietek i tangeryna; nutami serca są przyprawy, tuberoza, kwiat pomarańczy, czerwone jagody, korzeń irysa, brzoskwinia, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia, wetyweria i cedr.

Aldehydy Pomarańcza Nagietek Tangeryna

Przyprawy Tuberoza Kwiat pomarańczy Czerwone jagody Korzeń irysa Brzoskwinia Jaśmin Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cobra by Jeanne Arthes.

Poison

Cobra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Cobra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Cobra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cobra marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cobra marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Slava Zaitsev Maroussia Cacharel LouLou Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Revlon Charlie Gold Gres Cabochard Revlon Ciara Guerlain Shalimar Nina Ricci L'Air du Temps Al-Rehab Golden Queen Latifah Queen of Hearts Molinard Habanita Gres Cabaret Britney Spears Fantasy The Naughty Remix Christian Dior Poison Cacharel Eden Coty Pret a Porter Joop! Joop! Femme Antonio Banderas Her Golden Secret Revlon Charlie Red Al-Rehab Randa