Marki » I-K » drzewno - szyprowe « Grupy

Club Aficionado for Men Jeanne Arthes dla mężczyzn

Club Aficionado for Men Jeanne Arthes dla mężczyzn

ziołowy

Club Aficionado for Men marki Jeanne Arthes to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są dzięgiel, estragon, szałwia muszkatołowa, jabłko i bergamotka; nutami serca są paczula, jaśmin, goździk (przyprawa), konwalia, cedr i brazylijskie drzewo różane; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy i wetyweria.

Dzięgiel Estragon Szałwia muszkatołowa Jabłko Bergamotka

Paczula Jaśmin Goździk (przyprawa) Konwalia Cedr Brazylijskie drzewo różane

Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Club Aficionado for Men by Jeanne Arthes.

Club Aficionado for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Club Aficionado for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Club Aficionado for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Club Aficionado for Men marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Club Aficionado for Men marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Man Serge Lutens Santal Blanc Rochas Lui Rochas Decleor Un Air de Java Carven Vetiver Helmut Lang Cuiron pour Homme Frapin Passion Boisee Le Labo Patchouli 24 Kiton Kiton Men Cuba Paris Cuba Green I Profumi di Firenze Verde Bosco Guerlain Arsene Lupin Dandy Eau de Parfum