Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Cassandra Pour Homme Jeanne Arthes dla mężczyzn

Cassandra Pour Homme Jeanne Arthes dla mężczyzn

Miałem: 1

Cassandra Pour Homme marki Jeanne Arthes to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, bergamotka i cytryna.

Jaśmin Bergamotka Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cassandra Pour Homme by Jeanne Arthes.

Cassandra Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Cassandra Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Cassandra Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cassandra Pour Homme marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cassandra Pour Homme marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Maurer & Wirtz Tabac Sport Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Pal Zileri Pal Zileri Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice Cinq Mondes Eau Egyptienne Fred Hayman Hollywood for Men Masaki Matsushima M;0°С Men Le Jardin Retrouve Verveine Playboy Ibiza Demeter Fragrance Ginseng Root Demeter Fragrance Rye Bread Azzaro Azzaro Aqua Verde