Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Cassandra Bouquet de Pivoines Jeanne Arthes dla kobiet

Cassandra Bouquet de Pivoines Jeanne Arthes dla kobiet

Cassandra Bouquet de Pivoines marki Jeanne Arthes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Cassandra Bouquet de Pivoines został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są anyż, bergamotka i brzoskwinia; nutami serca są fiołek, piwonia, róża i jaśmin; nutami bazy są malina, piżmo i drzewo sandałowe.

Anyż Bergamotka Brzoskwinia

Fiołek Piwonia Róża Jaśmin

Malina Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cassandra Bouquet de Pivoines by Jeanne Arthes.

Cassandra Bouquet de Pivoines Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Cassandra Bouquet de Pivoines, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Cassandra Bouquet de Pivoines, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cassandra Bouquet de Pivoines marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cassandra Bouquet de Pivoines marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Yardley April Violets Yves Rocher Pur Desir de Fleur d'Oranger Yves Rocher Neonatura Souffle GianMarco Venturi Woman Ted Baker W Boadicea the Victorious Noble Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Presque Nue In The Nude Almost A Perfume Organic White Magik Kenzo Time for Peace Jill Stuart Night Jewel Taylor of London White Lily of the Valley