Marki » I-K » « Grupy

Candy Drops Peach Sugar Jeanne Arthes dla kobiet

Candy Drops Peach Sugar Jeanne Arthes dla kobiet

Candy Drops Peach Sugar Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia

Candy Drops Peach Sugar marki Jeanne Arthes to perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Candy Drops Peach Sugar został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są gruszka i jabłko; nutami serca są róża, morela, brzoskwinia i nuty słodkie; nutami bazy są wanilia, pralina i białe piżmo.

Gruszka Jabłko

Róża Morela Brzoskwinia Nuty słodkie

Wanilia Pralina Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Candy Drops Peach Sugar by Jeanne Arthes.

Candy Drops Peach Sugar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Candy Drops Peach Sugar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Candy Drops Peach Sugar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Candy Drops Peach Sugar marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Candy Drops Peach Sugar marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Paolo Gigli Maestrale Trussardi Essenza del Tempo The Body Shop Patchouli Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Hugo Boss Boss In Motion White Harald Gloockler Pompoos With Love for Men Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition for Men Liz Claiborne Red Sunset Ulric de Varens Varens Original Spring Tea Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Her Laurence Dumont Charmes Secrets: Passion Absolue Hermes Hermessence Iris Ukiyoé