Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

CO2 Pour Femme Jeanne Arthes dla kobiet

CO2 Pour Femme Jeanne Arthes dla kobiet

CO2 Pour Femme marki Jeanne Arthes to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są rozmaryn, dzięgiel, zielone liście, hiacynt i tangeryna; nutami serca są piwonia, wanilia, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia i cedr.

Rozmaryn Dzięgiel Zielone liście Hiacynt Tangeryna

Piwonia Wanilia Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CO2 Pour Femme by Jeanne Arthes.

CO2 Pour Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes CO2 Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes CO2 Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CO2 Pour Femme marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CO2 Pour Femme marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Carolina Herrera Carolina Gucci Gucci Rush 2 Morgan Morgan de Toi Max Mara Le Parfum S. Cute Luxe Berry Pearly Yellow Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Acqua di Biella Kid Mohair Lili Bermuda Paradise Boadicea the Victorious Powerful Ghost Captivating Prince Matchabelli New Musk Parfums DelRae Panache