Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

C'est la Fete! Jeanne Arthes dla kobiet

C'est la Fete! Jeanne Arthes dla kobiet

C'est la Fete! marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. C'est la Fete! został wydany w latach 1990's. Nutami głowy są mandarynka, czarna porzeczka, jaśmin, bergamotka i brązowy cukier; nutami serca są miód, jeżyna, leśne owoce, orchidea, irys, czerwona róża i cynamon; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo, wanilia, ciemna czekolada i karmel.

Mandarynka Czarna porzeczka Jaśmin Bergamotka Brązowy cukier

Miód Jeżyna Leśne owoce Orchidea Irys Czerwona róża Cynamon

Ambra Paczula Piżmo Wanilia Ciemna czekolada Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C'est la Fete! by Jeanne Arthes.

C'est la Fete! Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes C'est la Fete!, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes C'est la Fete!, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C'est la Fete! marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C'est la Fete! marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss Jil Sander Style Pastels Blush Pink Koto Parfums Hello Kitty Woman Gale Hayman Delicious Cotton Candy Sasha Varon Soulgasm Ulric de Varens Mini Purple Laurence Dumont Vanille Monoi Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again Farmacia SS. Annunziata Chia Bath and Body Works Forever Sunshine Strange Invisible Perfumes Vacances