Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Boum Que Calor Jeanne Arthes dla kobiet

Boum Que Calor Jeanne Arthes dla kobiet

Mam: 1

tropikalny

Boum Que Calor marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Boum Que Calor został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka, ananas i papaja; nutami serca są jaśmin, imbir, groszek pachnący, herbata, brzoskwinia, hibiskus i cukier; nutami bazy są nuty drzewne, drzewo sandałowe, piżmo i kokos.

Mandarynka Ananas Papaja

Jaśmin Imbir Groszek pachnący Herbata Brzoskwinia Hibiskus Cukier

Nuty drzewne Drzewo sandałowe Piżmo Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boum Que Calor by Jeanne Arthes.

Boum Que Calor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Boum Que Calor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Boum Que Calor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boum Que Calor marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boum Que Calor marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Natsumi Puma Puma I`m Going Woman s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female Celine Dion Sensational Moment Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Gold Edition Givenchy Jardin d`Interdit Sweet Swing Vera Wang Rock Princess Morgane le Fay Yellow Police Pure Police London Femme Adolfo Dominguez U Love Live Ayala Moriel Magnolia Petal Fendi Fan di Fendi