Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Boum Que Calor Jeanne Arthes dla kobiet

Boum Que Calor Jeanne Arthes dla kobiet

Mam: 1

tropikalny

Boum Que Calor marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Boum Que Calor został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka, ananas i papaja; nutami serca są jaśmin, imbir, groszek pachnący, herbata, brzoskwinia, hibiskus i cukier; nutami bazy są nuty drzewne, drzewo sandałowe, piżmo i kokos.

Mandarynka Ananas Papaja

Jaśmin Imbir Groszek pachnący Herbata Brzoskwinia Hibiskus Cukier

Nuty drzewne Drzewo sandałowe Piżmo Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boum Que Calor by Jeanne Arthes.

Boum Que Calor Recenzje Perfum

Boum Que Calor by Jeanne Arthes 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Boum Que Calor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Boum Que Calor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boum Que Calor marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boum Que Calor marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lacoste Touch of Pink Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2007 Givenchy Les Parfums Mythiques - Eau de Givenchy Liz Claiborne Curve Crush Molinard Molinard de Molinard Eau Jeune Eau Jeune Bellissima Teo Cabanel Julia Mojo Be Sexy Ella Mikao Yujin Popy Moreni Le Cirque de Popy Moreni Rasasi Emotion Oriflame Precious Moments