Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Boum Pour Homme Jeanne Arthes dla mężczyzn

Boum Pour Homme Jeanne Arthes dla mężczyzn

Boum Pour Homme marki Jeanne Arthes to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są rozmaryn i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, lilia, herbata, jaśmin, goździk (przyprawa) i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo, wanilia i cedr.

Rozmaryn Cytryna

Gałka muszkatołowa Lilia Herbata Jaśmin Goździk (przyprawa) Kardamon

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boum Pour Homme by Jeanne Arthes.

Boum Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Boum Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Boum Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boum Pour Homme marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boum Pour Homme marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Givenchy Givenchy pour Homme Blue Label Vera Wang Vera Wang for Men Kenzo Power Floris Santal Maitre Parfumeur et Gantier Secret Melange Marc O`Polo Marc O`Polo Men April Aromatics Spice Blend/ Vetiver Corine de Farme L'Homme Mauboussin M Generation D.S. & Durga Barbados Cuba Paris Cuba Orange Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum