Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Boum Be Different Jeanne Arthes dla kobiet

Boum Be Different Jeanne Arthes dla kobiet

Mam: 1

Boum Be Different marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Boum Be Different został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są cytrusy, pomarańcza, mandarynka, jagoda, czarna porzeczka i lawenda; nutami serca są jaśmin, frezja, kwiat jabłoni, róża, ylang-ylang i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo, mahoń, ambra i benzoes.

Cytrusy Pomarańcza Mandarynka Jagoda Czarna porzeczka Lawenda

Jaśmin Frezja Kwiat jabłoni Róża Ylang-ylang Brzoskwinia

Piżmo Mahoń Ambra Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boum Be Different by Jeanne Arthes.

Boum Be Different Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Boum Be Different, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Boum Be Different, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boum Be Different marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boum Be Different marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Harajuku Lovers Harajuku Lovers Music Victoria`s Secret Dream Angels Desire Erox Realm Women Montale Fruits of the Musk LR Desperate Housewives Bree Lucy B Wild Jasmine Revillon Eau de Turbulences Bath and Body Works Sweet Pea Forever Mojo LIVE NOW Inspired by Shanghai Tommy Bahama Set Sail Martinique Ajmal Lure for Her