Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Arthes Essential Patchouli Sumatra Jeanne Arthes dla kobiet

Arthes Essential Patchouli Sumatra Jeanne Arthes dla kobiet

Arthes Essential Patchouli Sumatra Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia

Arthes Essential Patchouli Sumatra marki Jeanne Arthes to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Arthes Essential Patchouli Sumatra został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula.

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arthes Essential Patchouli Sumatra by Jeanne Arthes.

Patchouli
Borneo 1834
Calypso Figue
Fancy Nights

Arthes Essential Patchouli Sumatra Recenzje Perfum

zusz13
zusz13

Napiszę krótko. Duch Borneo SL, jest w tym niepozornym zapachu. Sucha pylista paczula, tony kakao - lekko osłodzone chyba wanilią. Warto poznać, warto mieć.

Hagakure
Hagakure

Nie wiem, jak to się stało, że nikt na Fragrantica.com akurat TEGO nie napisał, ale moje pierwsze wrażenie po spotkaniu z tym zapachem to było skojarzenie z Calypso Figue. Nie powiem, żeby zapachy były identyczne, różnie się też "zachowują" w czasie, ale mają ze sobą zdecydowanie wiele wspólnego. PS otwiera się paczulą piwniczną, jednak jest to piwnica sucha i wietrzna, nie ma w niej żadnej zgnilizny jak w CF. Przebiega szybko jakaś słodkość tytoniowa, aby za chwilę ustąpić miejsca nieco oleistej wanilii....nieee, to waniliowy tytoń, tak takie waniliowe papieroski w czarnych bibułkach. Nie myślmy sobie bynajmniej, że się robi słodko, bo na szczęście tak nie jest, prędzej nazwałabym to taką sytuacją, że idziemy latem przez jakąś starówkę, przechodzimy koło cukierni i wiaterek nam nagle serwuje delikatne i chwilowe podmuchy palonego cukru. Nie wiem, jak to się też dzieje, ale ja czuje gdzieś tam jakiegoś tik taka...albo bardziej pastylkę miętową w polewie z czarnej czekolady, heh. Zapach to przedziwny i o zdecydowanie niszowym charakterze. W CF później pierwsze skrzypce gra kokos, którego tutaj nie uświadczymy. Gdzieś czytałam, że może przypominać Voile d'Ambre YR, zgadzam się, jednak nie jest podobny, zawierają jakiś wspólny, balsamiczny pierwiastek. Jest ziemiście, troszkę stęchle, waniliowo i kakaowo (myślę tu o gorzkich kłębach kruchu kakaowego), ale sucho, bez żadnej wilgoci rozkładających się owoców. Biorąc pod uwagę fakt, iż zapach jest nienachalny, daje to bardzo fizyczne i intymne doświadczenie czuć go od siebie, na włosach, od czasu do czasu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Arthes Essential Patchouli Sumatra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Arthes Essential Patchouli Sumatra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arthes Essential Patchouli Sumatra marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arthes Essential Patchouli Sumatra marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Michal Szulc Sale Perfume 01 Hermes L’Ambre des Merveilles Al-Rehab Dalal Guerlain Shalimar Gres Cabochard Montale Full Incense Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon ScentStory 24 Gold Slava Zaitsev Maroussia Gres Cabaret Molinard Habanita Jeanne Arthes Cobra Salvador Dali Dali Eau de Toilette Salvador Dali Salvador Dali Giorgio Armani Armani Eau D`Italie Baume du Doge Pierre Balmain Balmain de Balmain Moschino Moschino Satellite Padparadscha Miraculum Pani Walewska Noir