Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Arome Arthes Jeanne Arthes dla kobiet

Arome Arthes Jeanne Arthes dla kobiet

tuberozowy
Arome Arthes Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia Arome Arthes Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia

Arome Arthes marki Jeanne Arthes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna amalfi, mandarynka, brzoskwinia i Śliwka; nutami serca są jaśmin, tuberoza, imbir, kolendra, cynamon, róża, konwalia, fiołek, jeżyna i cantedeskia; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra i wanilia.

Cytryna Amalfi Mandarynka Brzoskwinia Śliwka

Jaśmin Tuberoza Imbir Kolendra Cynamon Róża Konwalia Fiołek Jeżyna Cantedeskia

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arome Arthes by Jeanne Arthes.

Poeme

Arome Arthes Recenzje Perfum

vicky
vicky

bardzo mi sie podoba, jestem nim oczarowana. piekny,trwaly lekko orientalny zapach. idealny na wieczor do klasycznego ubioru. zapach utrzymuje sie przez caly dzien. pierwsze godziny bardzo intensywnie, pozniej troche mniej. do tego niska cena.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Arome Arthes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Arome Arthes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arome Arthes marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arome Arthes marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Agent Provocateur L'Agent Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds Britney Spears Fantasy The Naughty Remix Yves Rocher Iris Noir Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Yves Rocher Voile d'Ambre Elizabeth Taylor Black Pearls Ted Lapidus TL Pour Elle Yves Rocher Rose Absolue Eau de Toilette Fraiche Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Yves Rocher So Elixir Yves Rocher Rose Oud Bvlgari Jasmin Noir Oriflame Mirage Elizabeth Taylor Forever Elizabeth Paris Hilton Fairy Dust Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling