Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Arome Absolu Jeanne Arthes dla kobiet

Arome Absolu Jeanne Arthes dla kobiet

Arome Absolu marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, brzoskwinia, Śliwka i jeżyna; nutami serca są jaśmin, tuberoza, imbir, kolendra, cynamon, róża, konwalia i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, ambra i wanilia.

Mandarynka Brzoskwinia Śliwka Jeżyna

Jaśmin Tuberoza Imbir Kolendra Cynamon Róża Konwalia Fiołek

Drzewo sandałowe Cedr Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arome Absolu by Jeanne Arthes.

Poeme

Arome Absolu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Arome Absolu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Arome Absolu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arome Absolu marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arome Absolu marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvatore Ferragamo Incanto Charms Aftelier Cognac Usher Usher She Exte J`S Exte Woman Vera Wang Flower Princess Oriflame Saga Morgan Love Love de Toi Glossy Benetton Benetton White Night Woman Barbie Barbie Modelo Benefit B Spot Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 2 Blauer Enzian Biotherm Eau de Paradis