Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Mam: 1 Chcę: 4

migdałowy
orzechowy
wiśniowy

Amore Mio marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna amalfi, czarna porzeczka i liczi; nutami serca są wiśnia, migdał i białe kwiaty; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, fasolka tonka i marcepan.

Cytryna Amalfi Czarna porzeczka Liczi

Wiśnia Migdał Białe kwiaty

Piżmo Cedr Virginia Fasolka tonka Marcepan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amore Mio by Jeanne Arthes.

Nina
Our Moment

Amore Mio Recenzje Perfum

Sobi
Sobi

Fajny owockowy pudrowy i lekko jabłuszkowy zapach. Nic więcej, i aż tyle za tak małe pieniądze. Fajowy umilasek na wiosnę i jeszcze niezbyt gorące lato. Trwałośc też rozsądna. Podobny do Niny na tyle, że podczas wejścia w jego posiadanie nie chce się już wchodzić w posiadanie Niny.

matka1973
matka1973

Zapach przypomina mi Ninę Nina Ricci. Delikatny, owocowy.Nie wyczuwam marcepanu ani migdałów,ale świeże owoce przyprószone pudrem. Doskonała kompozycja na wiosnę, lato. Flakon natomiast...Już gdzieś to było?

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Amore Mio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Amore Mio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amore Mio marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amore Mio marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Britney Spears Hidden Fantasy Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Creed Ambre Cannelle Gale Hayman Delicious Chocolate Lancome Chrysalide Now or Never Corine de Farme Witch Corn O Boticario Egeo Dolce Angel Schlesser Ambre Frais Femme Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again Farmacia SS. Annunziata Chia Bath and Body Works Forever Sunshine Michel Germain Tattoo