Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Mam: 1 Chcę: 3

migdałowy
orzechowy
wiśniowy

Amore Mio marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna amalfi, czarna porzeczka i liczi; nutami serca są wiśnia, migdał i białe kwiaty; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, fasolka tonka i marcepan.

Cytryna Amalfi Czarna porzeczka Liczi

Wiśnia Migdał Białe kwiaty

Piżmo Cedr Virginia Fasolka tonka Marcepan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amore Mio by Jeanne Arthes.

Nina
Our Moment

Amore Mio Recenzje Perfum

matka1973
matka1973

Zapach przypomina mi Ninę Nina Ricci. Delikatny, owocowy.Nie wyczuwam marcepanu ani migdałów,ale świeże owoce przyprószone pudrem. Doskonała kompozycja na wiosnę, lato. Flakon natomiast...Już gdzieś to było?

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Amore Mio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Amore Mio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amore Mio marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amore Mio marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Oilily Spanish Rose IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) Jo Malone Vanilla & Anise Oriflame Divine Sensual Linari Angelo di Fiume O Boticario Glamour Secrets Black Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges Susanne Lang Sula Socialite Playering Set Love Passport Fairy Wish Gres Caline Night Kate Moss Vintage Muse Jeanne Arthes Sexy Me No1