Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Time Controle Gold Jean-Pierre Sand dla mężczyzn

Time Controle Gold Jean-Pierre Sand dla mężczyzn

cynamonowy

Time Controle Gold marki Jean-Pierre Sand to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są czerwona mandarynka, grejpfrut i mięta; nutami serca są róża, cynamon i nuty przyprawowe; nutami bazy są skóra, paczula, nuty drzewne i ambra.

Czerwona mandarynka Grejpfrut Mięta

Róża Cynamon Nuty przyprawowe

Skóra Paczula Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Time Controle Gold by Jean-Pierre Sand.

Time Controle Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean-Pierre Sand Time Controle Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean-Pierre Sand Time Controle Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Time Controle Gold marki Jean-Pierre Sand. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Time Controle Gold marki Jean-Pierre Sand reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme II Lalique Eau de Lalique Aqaba Aqaba Classic Caron Parfum Sacre Cacharel Noa Gold Hugh Parsons Old England Kylie Minogue Inverse Sahlini Parfums Femininde Washington Tremlett Black Tie By Bobo Dinner ID Parfums Madras