Marki » I-K » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Sports Champions Black Night Jean-Pierre Sand dla mężczyzn

Sports Champions Black Night Jean-Pierre Sand dla mężczyzn

Sports Champions Black Night marki Jean-Pierre Sand to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i lima; nutami serca są kolendra, frezja i cyklamen; nutami bazy są cedr, paczula i piżmo.

Bergamotka Cytryna Lima

Kolendra Frezja Cyklamen

Cedr Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sports Champions Black Night by Jean-Pierre Sand.

Sports Champions Black Night Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean-Pierre Sand Sports Champions Black Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean-Pierre Sand Sports Champions Black Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sports Champions Black Night marki Jean-Pierre Sand. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sports Champions Black Night marki Jean-Pierre Sand reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Carolina Herrera 212 Men Splash Amouage Silver Cologne Tommy Hilfiger Tommy 10 Christian Dior Dior Homme Cologne Cereus Cereus No.7 Guerlain Vetiver Pour Elle L`Erbolario Musk Diesel Diesel Green Feminine Special Edition Molinard Musc Van Gils Tendenza Galimard Rencontre