Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Flower Season Provence Jean-Pierre Sand dla kobiet

Flower Season Provence Jean-Pierre Sand dla kobiet

Flower Season Provence marki Jean-Pierre Sand to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi grejpfrut; nutami serca są kwiat jabłoni i róża; nutą bazy jest białe piżmo.

Grejpfrut

Kwiat jabłoni Róża

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower Season Provence by Jean-Pierre Sand.

Flower Season Provence Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean-Pierre Sand Flower Season Provence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean-Pierre Sand Flower Season Provence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower Season Provence marki Jean-Pierre Sand. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower Season Provence marki Jean-Pierre Sand reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Anais Anais Christian Dior I Love Dior Annick Goutal Heure Exquise Korloff Paris Kn°III Stella McCartney Sheer Stella 2007 Masaki Matsushima mat; metal Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Ombre Bleue Adidas Adidas Woman Citrus Energy Krigler Juicy Jasmine Bond No 9 Harrods Rose The Different Company Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs Novaya Zarya Kuznetsky Most