Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Disco Black Jean-Pierre Sand dla mężczyzn

Disco Black Jean-Pierre Sand dla mężczyzn

miodowy

Disco Black marki Jean-Pierre Sand to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutę głowy stanowi włoska pomarańcza; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są miód i wanilia.

Włoska pomarańcza

Jaśmin

Miód Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Disco Black by Jean-Pierre Sand.

Disco Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean-Pierre Sand Disco Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean-Pierre Sand Disco Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Disco Black marki Jean-Pierre Sand. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Disco Black marki Jean-Pierre Sand reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Perry Ellis 360° for Men Avon Individual Blue for Him Caron Pour Un Homme de Caron Ferrari Ferrari passion Unlimited Cattier Tonissima Michael Jordan 23 Fred Hayman Touch With Love for Men Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery Profumi del Forte Tirrenico Adidas Adidas Team Force Adidas Adidas Sport Fever Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer