Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Disco Black Jean-Pierre Sand dla mężczyzn

Disco Black Jean-Pierre Sand dla mężczyzn

miodowy

Disco Black marki Jean-Pierre Sand to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutę głowy stanowi włoska pomarańcza; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są miód i wanilia.

Włoska pomarańcza

Jaśmin

Miód Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Disco Black by Jean-Pierre Sand.

Disco Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean-Pierre Sand Disco Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean-Pierre Sand Disco Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Disco Black marki Jean-Pierre Sand. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Disco Black marki Jean-Pierre Sand reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Creed Silver Mountain Water The Body Shop White Musk For Men Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 Molinard Double Fracheur Pour Lui Cinq Mondes Eau Egyptienne Brooks Brothers New York for Gentlemen Puma Urban Motion for Him Roger & Gallet Lavande Royale Creative Universe Beth Terry Mare Julian Rouas Swing Exstasy Night Demeter Fragrance Always Focused