Marki » I-K » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Chasing the Wind Red Day Jean-Pierre Sand dla mężczyzn

Chasing the Wind Red Day Jean-Pierre Sand dla mężczyzn

Chasing the Wind Red Day marki Jean-Pierre Sand to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są grejpfrut i pomarańcza; nutami serca są geranium, róża i paczula; nutami bazy są benzoes, cedr i pieprz.

Grejpfrut Pomarańcza

Geranium Róża Paczula

Benzoes Cedr Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chasing the Wind Red Day by Jean-Pierre Sand.

Chasing the Wind Red Day Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean-Pierre Sand Chasing the Wind Red Day, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean-Pierre Sand Chasing the Wind Red Day, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chasing the Wind Red Day marki Jean-Pierre Sand. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chasing the Wind Red Day marki Jean-Pierre Sand reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Divine L'Homme de Coeur Donna Karan DK Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Homme Nautica Latitude Longitude Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Krizia Easy Krizia Bijan Bijan Nude Men Versace Versense Gendarme Grabazzi Hermes Voyage d`Hermes Corine de Farme Eros Hot Swiss Arabian Alia