Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Le Male Summer 2015 Jean Paul Gaultier dla mężczyzn

Le Male Summer 2015 Jean Paul Gaultier dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

Le Male Summer 2015 Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia Le Male Summer 2015 Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia

Le Male Summer 2015 marki Jean Paul Gaultier to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Le Male Summer 2015 został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są lawenda, mięta i kardamon; nutami serca są trawa i nuty zielone; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i piżmo.

Lawenda Mięta Kardamon

Trawa Nuty zielone

Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Male Summer 2015 by Jean Paul Gaultier.

Le Male Summer 2015 Recenzje Perfum

Le Male Summer 2015 by Jean Paul Gaultier 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2015, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2015, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Male Summer 2015 marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Male Summer 2015 marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Truth For Men Liz Claiborne Curve Soul for Men Tommy Hilfiger Hilfiger Est. 1985 Tous Tous In Heaven Him Etro New Tradition Lorenzo Villoresi Wild Lavender Jardin de France Fougere Aramis Surface Victorinox Swiss Army Swiss Army Mountain Water Marc Ecko Ecko by Marc Ecko Caesars World Caesars Man Emperor Francesco Smalto Francesco Smalto pour Homme