Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Le Male Summer 2014 Jean Paul Gaultier dla mężczyzn

Le Male Summer 2014 Jean Paul Gaultier dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Le Male Summer 2014 Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia Le Male Summer 2014 Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia Le Male Summer 2014 Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia

Le Male Summer 2014 marki Jean Paul Gaultier to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Le Male Summer 2014 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są lawenda, mięta i kardamon; nutami serca są trawa i zielone liście; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Lawenda Mięta Kardamon

Trawa Zielone liście

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Male Summer 2014 by Jean Paul Gaultier.

Le Male Summer 2014 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2014, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2014, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Male Summer 2014 marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Male Summer 2014 marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Giorgio Beverly Hills Wings for Men Givenchy Les Parfums Mythiques - Insense Lancetti Etre Homme Lancetti Lancetti Homme Trussardi Python Uomo Sean John Unforgivable Etienne Aigner Aigner pour Homme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa Lili Bermuda Navy Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Kenzo Time for Peace Cerruti Nino Cerruti