Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Le Male Stimulating Body Spray 2006 Jean Paul Gaultier dla mężczyzn

Le Male Stimulating Body Spray 2006 Jean Paul Gaultier dla mężczyzn

ziołowy
Le Male Stimulating Body Spray 2006 Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia Le Male Stimulating Body Spray 2006 Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia

Le Male Stimulating Body Spray 2006 marki Jean Paul Gaultier to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Le Male Stimulating Body Spray 2006 został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są lawenda, bergamotka i mięta; nutami serca są cynamon i tymianek; nutą bazy jest wanilia.

Lawenda Bergamotka Mięta

Cynamon Tymianek

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Male Stimulating Body Spray 2006 by Jean Paul Gaultier.

Le Male Stimulating Body Spray 2006 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Male Stimulating Body Spray 2006 marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Male Stimulating Body Spray 2006 marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Joop! Jump Alfred Sung Paradise Homme Givenchy Les Parfums Mythiques - Xeryus Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Yardley English Lavender Lacoste Red Alain Delon Samourai 47 Gabriela Sabatini Wild Wind for Men The American Line Air Force - Stealth Adidas Adidas Active Bodies Luciano Soprani 2 Azzaro Travelling