Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

Le Male Pirate Edition Jean Paul Gaultier dla mężczyzn

Le Male Pirate Edition  Jean Paul Gaultier dla mężczyzn

cynamonowy
Le Male Pirate Edition  Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia Le Male Pirate Edition  Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia

Le Male Pirate Edition marki Jean Paul Gaultier to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Le Male Pirate Edition został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są dzięgiel, lawenda, mięta, bergamotka i kardamon; nutami serca są kminek, kwiat pomarańczy i cynamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, wanilia i cedr.

Dzięgiel Lawenda Mięta Bergamotka Kardamon

Kminek Kwiat pomarańczy Cynamon

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Male Pirate Edition by Jean Paul Gaultier.

Le Male Pirate Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Le Male Pirate Edition , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Le Male Pirate Edition , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Male Pirate Edition marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Male Pirate Edition marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Nikos Sculpture pour Homme Puma Flowing Man Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Police Wings Pour Homme Montale Sliver Aoud Alain Delon Ad Alain Delon Classic Jo Malone Amber & Lavender Ineke Field Notes From Paris Arrogance Arrogance Uomo Jacques Bogart Arabian Nights Social Creatures Utopian