Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Le Male Les d'Ete 2005 Jean Paul Gaultier dla mężczyzn

Le Male Les d'Ete 2005 Jean Paul Gaultier dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Le Male Les d'Ete 2005 Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia Le Male Les d'Ete 2005 Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia

Le Male Les d'Ete 2005 marki Jean Paul Gaultier to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Le Male Les d'Ete 2005 został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są mięta i bergamotka; nutami serca są Żeń-szeń, imbir i lawenda; nutami bazy są wanilia, nuty drzewne, ambra, fasolka tonka i piżmo.

Mięta Bergamotka

Żeń-szeń Imbir Lawenda

Wanilia Nuty drzewne Ambra Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Male Les d'Ete 2005 by Jean Paul Gaultier.

Le Male Les d'Ete 2005 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Le Male Les d'Ete 2005, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Le Male Les d'Ete 2005, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Male Les d'Ete 2005 marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Male Les d'Ete 2005 marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Sergio Tacchini O-Zone Man Sergio Tacchini Giorgio Beverly Hills Wings for Men Lacoste Red Etienne Aigner Aigner pour Homme Halston Catalyst for Men Tauer Perfumes 04 Reverie au Jardin Lorenzo Villoresi Wild Lavender Franck Olivier Sun Java for Men The American Line Air Force - Stealth April Aromatics Third Eye Chakra Oil Adolfo Dominguez Adolfo Dominguez Houbigant Fougere Royale (2010)