Marki » I-K » « Grupy

Le Male Kilt Jean Paul Gaultier dla mężczyzn

Le Male Kilt Jean Paul Gaultier dla mężczyzn

Le Male Kilt marki Jean Paul Gaultier to perfumy dla mężczyzn. Le Male Kilt został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kminek, kwiat pomarańczy, ambra, cynamon, lawenda, piżmo, wanilia, dzięgiel, nuty drzewne, bergamotka i kardamon.

Kminek Kwiat pomarańczy Ambra Cynamon Lawenda Piżmo Wanilia Dzięgiel Nuty drzewne Bergamotka Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Male Kilt by Jean Paul Gaultier.

Le Male Kilt Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Le Male Kilt, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Le Male Kilt, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Male Kilt marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Male Kilt marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Profumum Roma Ichnusa Profumum Roma Olibanum Donna Karan Delicious Night for Women Dorissima Goldmund Ulric de Varens Varens Original Russian Legend Juliette Has A Gun Calamity J. Eclectic Collections Impression Bond No 9 New Orleans Yves Rocher Kiwi Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil Hanae Mori Hanae Mori N02 Tommy Hilfiger Loud for Him