Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

La Cologne Fleur du Male Jean Paul Gaultier dla mężczyzn

La Cologne Fleur du Male Jean Paul Gaultier dla mężczyzn

La Cologne Fleur du Male Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia

La Cologne Fleur du Male marki Jean Paul Gaultier to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. La Cologne Fleur du Male został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, bergamotka, bazylia i kminek.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka Bazylia Kminek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Cologne Fleur du Male by Jean Paul Gaultier.

La Cologne Fleur du Male Recenzje Perfum

ganczar666
ganczar666

Coś niesamowitego...
Rumianek i kwiat pomarańczy..
Niby czysto i porządnie,a tu taka siła rażenia i trwałosć.
szkoda,że nikomu poza mą się nie podoba :-)
Brawo JPG !!!

MrGwyn
MrGwyn

Perfumy bardzo oryginalne, zapadające w pamięć i zupełnie nietrafiające w target. Całkowicie mnie zaskoczyły. O ile zwykły 'Męski Kwiat' był łagodny i intymny, to Cologne jest ostentacyjny i silny w przekazie, tylko obydwu nie można odmówić stąpania po bardzo niepewnych tematach jak oczywista cielesność i nieszablonowość pretendująca na śmiałe eksperymenty z wizją płci męskiej, które w nich się obiawiają; zaprawdę szalona i konsternująca jest ta dwójka.
Cologne, jak już mówiłem, to siłacz. Gdyby w tych nutkach nie było podstępu, to nie były by tak bardzo godne uwagi. Na mnie ten niewinny kwartet zamienił się w wysoce dyfuzyjne z otoczeniem obłoki pudru Yardley'a z tym ich charakterystycznym duszącym zapachem, który zawsze kojarzy mi się z pończochami i ich ciemnobeżowym kolorem. Z nut pojawia się tylko kwiat pomarańczy, który w połączeniu z pudrem wyrzuca z siebie wonie spokrewnione z kwiatem wiesiołka i powojnika rurkowatego. Brzmi z łacińska i nieznanie. ;) Powoduje to stricte kobiece skojarzenia i to dosadne na tyle, by stwierdzić, że zasygnowanie tych perfum jako męskich było bardzo śmiałym przedsięwzięciem. Ja czułem się w tym bardzo dziwnie, chociaż kiwałem z poważaniem głową, bo dotąd charakterystycznego zapachu Yardley'a nie uchwycił nikt przedtem. Niestety, w całokształcie jest to jak bardzo dziwna przebieranka, która jak dla mnie stawiała by mężczyznę w bardzo "tajskim" świetle.
Jednak nie umniejszam, bo jest to twór na pewno niebanalny i całkowicie wart poznania, a każdy lubi co innego.
Coś mi się wydaje, że sprawdzi się u oczekujących od świata perfum ciągłych niespodzianek.

blueberry
blueberry

Woda kolońska tradycyjnie kojarzy się z uczuciem odświeżenia, rześkością i czystością. Miałam nadzieję na podobne wrażenia dzięki La Cologne mojego ulubionego zapachu od JPG - Fleur du Male. Spodziewałam się oczywiście odrobinę bardziej męskiego zacięcia i ciekawego potraktowania tematu, a jako że ostatnio kilka zapachów z kminem ukazało mi jego przyjazne oblicze, nie obawiałam się jednak całkowitej porażki. Niestety, w zetknięciu z moją skórą wyszło coś strasznego, będącego totalnym zaprzeczeniem pożądanych przeze mnie cech kolońskiego specyfiku. W odniesieniu do perfum, które nie podobają mi się oraz po prostu brzydko na mnie pachną nie używam pewnych słów, bo uważam, że to są subiektywne odczucia, a poza tym, produkty te zostały w zamierzeniu stworzone po to, by ludzi zapachowo upiększać, a nie oszpecać, więc po prostu nie godzi się. Własnych myśli i wrażeń olfaktorycznych nie da się jednak wyprzeć - w La Cologne czuję się brudna, spocona i zwyczajnie... cuchnąca, a są to naprawdę najdelikatniejsze okreslenia. I jak kwiat pomarańczy we Fleur du Male EDT, poddusza, niepokojąc od czasu do czasu delikatnie fizjologicznymi skojarzeniami, to jest piękny i zmysłowy, tak w La Cologne dodatek kminu robi z niego na mojej skórze zbitek najgorszego fetoru, pochodzenia którego nie ośmielę się opisać. Oczywiście uniemożliwia to wszystko czerpanie jakiejkolwiek przyjemności z noszenia zapachu, w którym tylko nieśmiało przebija także coś miłego - słodycz kwiatu pomarańczy i pewna kremowość, a nawet wrażenie mydlanej, piankowej puszystości kompozycji. Trzeba przyznać, że jak na tę koncentrację trwałość zapachu przednia - ponad 7h, więc może ucieszy to zwolenników tej woni.
Dobrze jednak, że pałając płomiennym uczuciem do FdM EDT nie pokusiłam się o zakup w ciemno wersji kolońskiej, która ląduje na liście moich zapachowych traum. Nie polecam do zakupu bez uprzedniego przetestowania na własnej skórze, nawet jeśli ktoś bardzo lubi oryginał i toleruje kmin w dużych dawkach - to zestawienie jest naprawdę specyficzne i "trudne". La Cologne to dla mnie perfumiarski wybryk natury (brak oczekiwanych kolońskich właściwości) przywitany przez moje nozdrza i skórę jawnym buntem. Kiedyś musiało to nastąpić - pierwszy zawód od JPG niniejszym zarejestrowany.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier La Cologne Fleur du Male, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier La Cologne Fleur du Male, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Cologne Fleur du Male marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Cologne Fleur du Male marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Thierry Mugler A*Men Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Jean Paul Gaultier Le Male Burberry London for Men Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Laura Biagiotti Roma per Uomo Viktor&Rolf Spicebomb Yves Saint Laurent Body Kouros Cartier Declaration d'Un Soir Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Gucci Envy for Men Diesel Fuel for Life Homme Moschino Moschino Forever Lubin Idole Eau de Parfum Gucci Gucci pour Homme Paco Rabanne Black XS L'Exces for Him Oriflame Architect Christian Lacroix Tumulte pour Homme Montale Greyland