Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Kokorico by Night Jean Paul Gaultier dla mężczyzn

Kokorico by Night Jean Paul Gaultier dla mężczyzn

kakaowy
Kokorico by Night Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia Kokorico by Night Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia Kokorico by Night Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia Kokorico by Night Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia Kokorico by Night Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia

Kokorico by Night marki Jean Paul Gaultier to orientalno - waniliowe perfumy dla mężczyzn. Kokorico by Night został wydany w 2012 roku. Kokorico by Night stworzyli Olivier Cresp i Annick Menardo. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są rabarbar, ziarno kakaowca i liść figi; nutami bazy są fasolka tonka i nuty drzewne.

Bergamotka

Rabarbar Ziarno kakaowca Liść figi

Fasolka tonka Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kokorico by Night by Jean Paul Gaultier.

Kokorico
Very Irresistible for men
Xeryus Rouge

Kokorico by Night Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Kokorico by Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Kokorico by Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kokorico by Night marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kokorico by Night marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Escada Escada Magnetism for Men Jean Paul Gaultier Kokorico Burberry London for Men Thierry Mugler The Taste of Fragrance A*Men Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Viktor&Rolf Spicebomb Gucci Gucci Pour Homme II Gucci Gucci pour Homme Jil Sander Sun Men Thierry Mugler A*Men Pure Energy Thierry Mugler A*Men Jean Paul Gaultier Ultra Male Yves Rocher Ambre Noir Clinique Clinique Happy Yves Rocher Vanille CollectOR Thierry Mugler A*Men Pure Malt Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum Yves Rocher Vanille