Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Kokorico Jean Paul Gaultier dla mężczyzn

Mam: 43 Miałem: 26 Chcę: 23 Ukochany zapach: 1

kakaowy
Kokorico Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Filmy
Kokorico Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia Kokorico Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia Kokorico Jean Paul Gaultier dla mężczyzn Zdjęcia

Kokorico marki Jean Paul Gaultier to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Kokorico został wydany w 2011 roku. Kokorico stworzyli Olivier Cresp i Annick Menardo. Nutę głowy stanowi liść figi; nutami serca są paczula i kakao; nutami bazy są cedr virginia i wetyweria.

Liść figi

Paczula Kakao

Cedr Virginia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kokorico by Jean Paul Gaultier.

Kokorico by Night
Neonatura Cocoon
212 Surf for Him
Soir d'Оrient

Kokorico Recenzje Perfum

ganczar666
ganczar666

Zapach z kategorii ciekawych i tajemniczych.
Używałem go kilka razy w zimie,to,ładnie pachnie i tyle.Ale ciepłą wiosną,temperatura 15-20st. zapach pokazuje prawdziwy urok. Intensywny zapach liści figowych,kakao wyczuwam też paczule,której nie ma w składzie. Przechodząc przez sklep kilka razy kobiety wprost pytały o nazwę perfum - ciekawa sytuacja. Zapach śmiesznie tani w ciekawym flakonie,na dodatek znana firma - nic tylko brać :-)

Naimad
Naimad

Zapach zdecydowanie męski. Dla mnie bardzo ciepły i przytulny, lubię też jego chwilową słodycz. Od dwóch lat stale na mojej półce z perfumami (TOP 10). Używam go przeważnie w sezonie zimowym, ale pasuje też na wieczorowe letnie pory. U mnie lepiej trzyma się na bezpośrednio na ciele niż na ubraniach. Trzy strzały spokojnie wystarczają od rana do popołudnia.

Niestety, obecnie w polskich perfumeriach szukać go ze świeczką, za to w sklepach internetowych można nabyć w dobrej cenie :)

Flakon rzeczywiście wyjątkowy, aż szkoda wyrzucać po zużyciu.

Ogólne moja ocena to 5 na 6. Polecam

seeandsmell
seeandsmell

Kogut. Barwny, głośny i waleczny. Symbol słońca, życia, urodzaju i płodności. Jeden z symboli Francji, nieoficjalne godło Galii. Jak się okazuje, również całkiem dobra perfumiarska inspiracja. JPG zamknęł kogucią zamknął ją w oryginalnym flakoniku w kształcie głowy, ubrał w czarne piórka charakterystyczne dla rzadkiej odmiany crèvecœur i figowe liście, hojnie doprawił słodko-gorzkim kakao i ziemistą paczulą… Efekt? Więcej niż interesujący. Pachnidło zalotne, zadziorne i samcze: Kokorico.

Jon Kortajarena w reklamie tych perfum wyśmienicie je uosabia. Zdecydowanie męski, choć wystrojony w piórka. Trochę zarozumiały i zadziorny, ale z przymrużeniem oka i odpowiednią dawką dystansu. Takie są te perfumy: głośne, wyraziste i nie dla nieśmiałych, niepewnych siebie chłopców. Zachwycają sposobem, w jaki bawią się z konwencją macho.

MHW
MHW

Kiedyś kojarzyłem Perfumy JPG jedynie z często podrabianym Le Male.
Jednak od czasu zakupu Fleur du Male zrozumiałem, że marka ta tworzy całkiem ciekawe kompozycje, które rzadko idą z głównym nurtem mainstreamu. W ten sposób uznałem, że mogę im zaufać i w ciemno zamówiłem Kokorico. Wcześniej już kojarzyłem ten flakon i nazwę jednak pozornie głupawa otoczka nie zachęcały mnie do przetestowania tego zapachu. Z czasem pojąłem jednak poczucie humoru, którym kieruje się ta marka i bardzo mi się to wszystko spodobało. Bo z jednej strony jest śmiesznie, ale nie jest prześmiewczo (jak u Moschino). Czyli po francusku, trochę retro z przymróżeniem oka.
Sam zapach to olbrzymie zaskoczenie. Spodziewałem się prostego słodziaka, a dostałem coś zupełnie innego, o wiele lepszego. Trochę tak jakbym spodziewał się dostać plastikowe korale, a dostałem diament oprawiony w platynę, otoczony szafirami i złotą kokardę. No, może trochę mnie poniosło...
Pomimo pozornej prostoty składu zapach nie jest prosty niczym konstrukcja cepa. Wielu komentujących czuje kakao, co trochę mnie zmyliło, gdyż szukałem czegoś słodkiego. Zapach nie jest wcale przesłodzony, ani nawet słodki, owszem jest lekka słodycz, ale bardziej z gorzkiej czekolady, niż z tej mlecznej. W dodatku akord ten jest niezwykle subtelny. Całość otwiera się ziołowo-liściastym akordem, który na mnie pozostaje ze mną aż do końca. Kokorico bliżej w moim odczuciu do ziołowego Loewe 7, czy Guerlain L'instant niż do A*men, czy One Shock (oczywiście są to moje luźne skojarzenia). Czy to źle? Nie, bowiem za bardzo skromną kwotę można nabyć dość ambitną kompozycję.
Czego innego mogliśmy się jednak spodziewać po parze genialnych twórców?

EJo
EJo

A więc któregoś z ostatnich upalnych jak jasny gwint dni mój zdegustowany zapachami ulicy nos i roztapiające się jestestwo wstąpiły do galerii, nastawione jedynie na odpoczynek w schłodzonym błogosławioną klimą korytarzu i zeżarcie możliwie jak największej ilości kwaśnych lodów w obrzydliwie słodkim wafelku ;)

Pomiędzy jedną i drugą porcją nieopatrznie i zupełnie niepotrzebnie doczołgałam się - heroicznie odwracając wzrok od flaszek damskich - do kogucika, którego ciemny profil odcinał się wyraźnie od oczojebnych lamp rozświetlających półkę. Osobiście za ptactwem domowym nie przepadam, pomna jednak Waszych na F recenzji bez wahania użyłam potężnego psika i przerażona mocą rażenia atomizera oraz uśmiechem pani w nienagannym koczku nieopodal niuchnęłam nadgarstek, który poczęstował mnie kremową i miękką wonią liścia figi - niekoniecznie mojej ulubionej nuty. Od skrzywienia się uratował mnie jednak niuch kolejny - dochodzące do głosu suche, pyliste, ostre kakao zawładnęło moimi zmysłami jak wtedy, gdy byłam mała i wkładałam niemal głowę do puszki wonnego, miałkiego i ciemnobrązowego pyłu rodem z Holandii, zbytku w naszym domu... W Kokorico jest też paczula, utrwalająca podobno lotny charakter kakaowca - a to z kolei jedna z moich ulubionych nut, do społu z kakao pieszcząca zmysły ziemisto-pylisto-gorzkim aromatem chłodnej, odrobinę zatęchłej piwniczki w której ktoś nagromadził całe hałdy ziaren strzegących tajemnicy przyrządzania boskiego napoju Majów ;) Później pojawia się wetyweria nadająca zapachowi wonnej wilgotności i wysładzająca się lekko na mojej skórze oraz cedr - i robi się coraz bardziej drzewnie a znacznie mniej piwnicznie. Jednak nie mniej interesująco.

Cóż, nie pierwszy raz stałam zamroczona zapachem, który wydawał się tak pokrętnie męsko-kobiecy, tak doskonale odpowiadający mojemu powonieniu złaknionemu CZEGOŚ, co nie przypominałoby letniego kompociku o parametrach wody różanej. Kiedy przebrnęłam przez drogę powrotną do domu, w upale przekraczającym wszelkie wyobrażenia wiedziałam, iż Kokorico będzie kolejną „męską” pozycją w mojej szafce. I nawet figa z otwarcia tego nie zmieni ;)

Tommy H.
Tommy H.

Pewnie nigdy bym po niego nie sięgnął czytając te poniższe recencje, ale jak wielu zaciekawił mnie flakon ewidentenie wyrożniał sie sposród innych, podobnie jak i sam zapach_to było cos z innej planety,
Testowałem w niemieckich perfumeriach kilka razy sprawdzałem, nie poddawałem się...o co chodzi...jedna Pani mi powiedziała ze to Hit sprzedaży tam.
Po pierwsze to żaden unisex, recenzje niektórych tu kobiet mnie przerazaja,jak mogla by to nosić kobieta, przecie to samczy , cieżki wyjątkowo trudny,ziemny zapach w połaczeniu z potem moze zabić :P
ale spokojnie jak na wojnie,to "słodko-gorzkie kakao w objęciach zimnej i zdystansowanej paczuli" trwa moze godzinke, wiec luzikkkk, potem robi sie bardziej waniliowo nawet drzewno przyjemnie. Mnie sie podoba juz mi go brakuje heh

DychotomJa
DychotomJa

Gęste, esencjonalne, słodko-gorzkie kakao w objęciach zimnej i zdystansowanej paczuli, na posłaniu z liści figowca.
W cedrowym lesie, zapomniałam dodać :) .
Przepiękne perfumy, niezwykle zmysłowe i tajemnicze.
Dedykowane panom, ale kiedy ja mam je na sobie wciąż czuję jak pierwiastek męski przepycha się z żeńskim, raz dominuje jeden, raz drugi (jak w życiu). Jest w nich coś takiego, co wprawia mnie w stan radosnej euforii.
Nie jest to zapach łatwy, nie jest dla każdego.
Dlatego mogę nazywać się szczęściarą, bo na mnie układa się cudownie.
Duet Cresp – Menardo wspiął się na wyżyny sztuki perfumiarskiej. Moim skromnym zdaniem, i według mojego niewprawnego nosa, oczywiście :)

Distaste
Distaste

Genialny w swej prostocie. W otwarciu bardzo mocny liść figi, który podbija i jest podbijany przez paczuli. Dodatkowo dość spora porcja kakao wyczuwalnego od początku do końca. Baza lekko wetywerowa i cedrowa, ale z wyraźnymi nutami serca. Parametry bardzo przyzwoite. A na czym polega genialność Kokorico? Na tym, że jest to zapach drzewno-aromatyczny, ale dzięki unikalnemu połączeniu raptem kilku nut, baza jest wręcz orientalna, natomiast otwarcie kojarzy się bardzo mocno z klimatami typowego Fougere. I to wszystko bez grama mchu dębowego czy lawendy. Proste i genialne. I jeszcze jedno. Drogie Panie! Bardzo mnie cieszy, że zapach się Wam podoba, ale mam prośbę. Nie używajcie go! Wbrew tej całej kampanii z kogucikiem, to nie jest metro zwierzątko. To jest zwierz, Kogut z wielkimi cojones.

Pola
Pola

Skuszona kakaem i paczulą i bardzo niską ceną zakupiłam 50ml.
Sama nie wiem od czego zacząć... może od tego, że nie należę do grupy szczęśliwych osób, na których paczula idzie w tany z kakaem i razem tak umilają noszącemu dzień.
U mnie jest wyczuwalna mocno figa, sporo wetiwerii i cedr w bazie. Zapach jest do bólu stereotypowo męski, koloński. Rzec by się chciało archetypiczny, jakby nadać mu osobowość byłby "wujkiem z wesela" -takim gościem 50+, który po wypiciu kilku głebszych, żwawo obtańcowuje wszystkie panie, panny i panienki, wywijając na wszystkie strony. Od którego zza (rozpiętej na owłosionej klacie) przemoczonej potem, koszuli, wyzierają nie tylko włosy ( atrybut męskości panów z pewnych dekad) ale również mocne dosadne perfumy (męskie - takie dla macho) Od perfum tych partnerce bardziej się kręci w głowie, niż od tysięcznego obrotu w niezapomnianym stylu Travolty, rodem z "gorączki sobotniej nocy".
No nic nie poradzę wetiweria tutaj niestety robi mi klasyczny psikus, sprawia, że czuję świeży pot za to figa dodaje wilgoci i słodyczy bleeeeehhhhh.

Dagmy
Dagmy

Bardzo ładna kompozycja. Świetnie wyczuwalne kakao z paczulą. Nie dziwię się, że to zapach używany rownież przez kobiety, właściwie jedynie przez moment pachnie cedrem i wetywerią, które nadają mu charakter wody po goleniu. Moment ten mija i perfumy pozostają kakowo - paczulowe.

blackpalomito
blackpalomito

Uwielbiam ten zapach, jest tajemniczy, seksowny, kontrowersyjny. Nie są to ciepłe kluchy jak La Male. Otwarcie jest cudowne, intrygujące, wręcz trochę mroczne. Później już zza chmur wygląda słońce, deszcz przestaje padać, a w kubku czeka na nas gorące kakao. Trwałość duża, projekcja na początku również duża, ale bardzo szybko słabnie. Mimo to kupię jeszcze jeden flakon, bo to perfumy bardzo ciekawe i niespotykane.

amanda
amanda

Mogłabym używać pomimo,że męskie,pomimo,że nie lubię na sobie pachnieć męskimi,jak już dziś pisałam.
A mogłabym bo jest paczula i takie apetyczne ciepłe kakao,przechodzące w czekoladowość.
Ale pojawia się coś,co zdecydowanie wyczuwa się na męski zapach i ja tego już nie zdzieżę na sobie.
Dla mężczyzn naprawdę ciekawy ,w dobrej cenie zresztą.

fraupilz
fraupilz

Niniejszym dołączam do kobiet, które uwielbiają zapach Kokorico na sobie samych. Ma w sobie coś, czego nigdy dotychczas nie czułam w perfumach, coś co kojarzy mi się z zapachem ugniatanego ciasta, stolnicy posypanej mąką. Mam skojarzenie z dwojgiem zakochanych hipisów rozrabiających w kuchni, którzy chcą upiec ciasto na wieczorną domówkę, piją przy tym wino (i kto wie, czy czegoś nie palą) i śmieją się w głos. Tu cukier, tu jajko, tu rozsypane kakao, ona sobie zrobiła wąsy z bazylii, a on jej pokazał figę, a konkretnie figowy owoc. Niezwykły, piękny zapach, a flakon (herezja!) to jeden z moich ulubionych.

estabas
estabas

Nie czytając nut powąchałem i... Zielsko trawiaste upeczone w cieście waniliowym i trochę spalenizny na dole ze skarmelizowanym cukrem.Jaki pomysł połączył te składniki?To raczej brak pomysłu,to raczej nudne wałkowanie tematu paczuli,czekolady,bergamotki,mięty znane i oklepane z Angel a Man muglera.Tylko mięte zastąpiono wetiwerą.I jeszcze ten straszny mdły posmak olejku waniliowego do wypieków co zostaje na dłoniach po zagnieceniu kruchego ciasta brrr okropieństwo.A flakon?Ja wiem że flakony tej marki są w zamysle kiczowate.Ale kiczowaty kicz to już straszne jest "badziewie"-wstyd trzymać w domu taki wazonik chyba że ktoś ma w domu salon wróżenia z kart albo fusów.podsumowując pachnie to tak jak by jeść lody waniliowe z plasterkami kiwi polane sosem czekoladowym a we wszystko to wetknięty seler naciowy i kilka nitek skarmelizowanego cukru-prosty przepis tylko nie na zapach dla mężczyzny.

Kokorico podejście nr 2:

Paczula rulez i to mi sie podoba! Jestem wielką fanką paczuli,a tu ona wyraźnie dominuje ( kakao prawie nie czuję) i zagłusza inne składniki. To ziemista paczula, ktoóa przypomina mi kopanie w wilgotnej ziemi gdzieś na cmentarzu. Niedawno padał deszcz, buty grzęzną nam w błocie, a my własnymi rękami rozkopujemy ziemię na płytki grób ;D Tak mi sie ten zapach kojarzy. Powiedziłabym, ze to unisex i raczej dla odważnych kobiet, bo nie każda bedzie dobrze sie czuła w takiej hardkorowej dawce paczuli. Kokorico musi być moje!!

yhmmma
yhmmma

Ciekawy zapach wyróżniający się na tle aktualnego mainstream'u.
Kupiona flaszka przeze mnie w ciemno - bo była fajna okazja:)
Używałem go jakiś czas - bardzo mi się podoba.
Jest dosyć nietypowy - nie potrafię wskazać zapachu, który pachnie podobnie.
Dość ciekawa w tym zapachu jest jego " suchość " . Podoba mi się też kakao, które nie przytłacza.
Fajna propozycja na chłodne dni i wyjścia. Bardzo długo trwa na skórze - projekcja na początku duża, ale po ok. 2 h jest wyczuwalny z bliskiej odległości.
Flakon no cóż - jest inny, czy fajny ? Nie wiem, ale nie jest kiczowaty :)

perfumeholic88

Testowalam , bo flakon jakos przyciagnal moj wzrok, choc jakis wybitnie estetyczny na moj gust nie jest. Zadnego kakao tutaj nie wyczuwam, a jedynie duuzo szalwi ( dziwne, bo nie ma jej w nutach) oraz paczuli, ale tej ziemistej i piwnicznej, ktora przypomina zapach zatechlej piwnicy dziadka, kiedy juz od progu robilo mi sie zle schodzac w dol po malych, krzywych schodkach, a pozniej ten ohydny zapach przechodzil na wlosy i ubranie, Szalwia z z tym rodzajem paczuli to nie jest dobre polaczenie dla mojego nosa, ale pozniej dzieje sie cos gorszego, bowiem zapach ewoluuje dokladnie w ... masc Linomag! Zdaje sobie sprawe, ze ten zapach moze sie podobac i prawde powiedziawszy, zanim go przetestowalam bylam przekonana, ze wpisze go na wish liste dla meza, a tu taka niespodzianka, az nos odsuwalam od tego aromatu.

EDIT: Robiałam tylko test papierkowy, a to dla mnie niemiarodajne, więc muszę jeszcze wypróbować Kokorico na skórze, bo może ta paczula lepiej się wtedy ułoży.

Seth
Seth

Jak we włoskiej kulturze – koń, hiszpańskiej – byk, tak we francuskiej – kogut, jest narodowym symbolem, wręcz ikoną męskości. Powszechnie funkcjonujący w potocznej mowie zwrot „faire Le Coq” oznacza ni mniej, ni więcej tylko... mistrzowskie opanowanie przez mężczyznę sztuki uwodzenia – dzięki wzbudzeniu podziwu poprzez umiejętność podkreślenia piękna, wyeksponowanie dumy i pewności, wyrażonych wykazaniem inicjatywy. Na mojej skórze zapach leniwie ewoluuje, otwierając się słodkawo pulsującym, soczystym i intrygująco zielonym akordem, poprzez gorzki i suchy mariaż kakao i paczuli, przenikany lekko dymnymi aromatami drzewnymi. Mam wrażenie, że oprócz wiodących ingrediencji, kompozycję wzbogacają nuty irysa, piżma i wanilii. Krótkie otwarcie i przenikające się fazy rozwoju oraz zejścia, mogą sprawiać linearne wrażenie. Tym razem Gaultier nie kpi z męskiej natury, ani jej nie kwestionuje, lecz oddaje hołd jej dwoistości – potrafiącej być tak samo próżną i domagającą się podziwu oraz uznania, jak kobieca. W kompozycji doszukać się można cytatów z francuskich, przełomowych męskich kompozycji, jednak nie mam wrażenia, że zapach jest odtwórczy. Przeciwnie, dosłowność wiodących składników, ich matematycznie precyzyjne umiejscowienie i określenie, powoduje, że Kokorico jest zapachem nie tylko nie do pomylenia z żadnym, które na myśl przywodzi, ale staje się zapachową – bez cienia wątpliwości męską – kwintesencją narodowego symbolu, do którego poprzednicy mniej, lub bardziej udanie nawiązywali. Nie sposób oprzeć się chęci posiadania tego zapachu, najpełniej spełniającego się w relacjach damsko-męskich, wieczorową porą poza okresem lata. Cieszy doskonale dobrana do charakteru ekspozycja i dobra trwałość. Mogą mi się nie podobać flakon i nazwa, jednak docenić muszę żartobliwość konceptu, nawiązującego: smoliście czarną barwą w połączeniu z krwistym napisem – do kur rasy Crevecoeur; nazwą – do charakterystycznego, wydawanego przez nie dźwięku; formą – z jednej strony do profilu JPG, a z drugiej – do pięknie wyrzeźbionego, męskiego torsu, wszak wzbudzającego podziw u płci przeciwnej i będący powodem dumy właściciela. W skali (1-6): za kompozycję - 5; oryginalność - 5; intensywność - 4; trwałość - 5. Ocena końcowa: 4,75.

Angrod
Angrod

Tim Curry w filmie Rocky Horror Picture Show grał kosmicznego transwestytę, doktora Frank'n Furtera. Jeśli ktoś zastanawiał się jakich perfum mógłby on używać, to już ma odpowiedź. Kokorico to zapach, którym Freddie Mercury spryskiwałby wąs przed kręceniem teledysku do "I want to break free", Eddy Izzard psikałby się nim przed swoim stand-upem, a Ed Wood pewnie nosiłby go na plan filmowy.

Zamysł autorów Kokorico można łatwo rozszyfrować: ten flakon, ten model z tym swoim wdziankiem w piórka, ta nuta listka figowego: queer & cockiness. Te dwa słówka wraz ze swoimi wieloma znaczeniami dobrze oddają charakter Kokorico. Odbiega on od klasycznego męskiego wzorca i związanych z nim ról społecznych, (no chyba że u ptaków gdzie samiec jest piękniejszy od samiczki) ale przewrotnie i z premedytacją nie jest klasyfikowany jako unisex.

Zapach jest nietypowy, przez co może odstręczać co bardziej konserwatywne nosy, ale trzeba przyznać, że jeśli się z nim oswoić, można docenić jego urok. Osobiście nie jestem fanem, ale cenię sobie jego oryginalną kompozycję.

Zakupowe okazje

22.11 USD
Jean Paul Gaultier Kokorico Eau De Toilette tester for men 3.4 oz
Jean Paul Gaultier Kokorico Eau De Toilette tester for men 3.4 oz
22.99 USD
Kokorico Cologne by Jean Paul Gaultier, 3.3 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
25.39 USD
Kokorico by Jean Paul Gaultier Aftershave 3.3 oz for Men
Kokorico by Jean Paul Gaultier Aftershave 3.3 oz for Men
Gift Set 7oz
33.75 USD
Jean Paul Gaultier Kokorico Gift Set III. Eau De Toilette 1,7 oz Shower Gel 2,5 oz
33.99 USD
Jean Paul Gaultier Kokorico Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
Jean Paul Gaultier Kokorico Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
Gift Set 1.6oz
58.00 USD
Jean Paul Gaultier Kokorico Coffret Eau De Toilette Spray 50ml 1.6oz Shower Gel 75ml 2.5oz 2pcs
60.00 USD
Jean Paul Gaultier Kokorico Eau De Toilette Spray Edition Collector 100ml 3.3oz
Jean Paul Gaultier Kokorico Eau De Toilette Spray Edition Collector 100ml 3.3oz
64.00 USD
Jean Paul Gaultier Kokorico Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Jean Paul Gaultier Kokorico Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Gift Set 3.3oz
64.00 USD
Jean Paul Gaultier Kokorico Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.3oz Shower Gel 75ml 2.5oz 2pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Kokorico, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Kokorico, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kokorico marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kokorico marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein CK One Shock For Him Thierry Mugler A*Men Burberry London for Men Lalique Encre Noire Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Nasomatto Black Afgano Cartier Le Baiser Du Dragon Givenchy Xeryus Rouge Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Lalique Hommage a L'Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Christian Dior Dior Homme Intense Givenchy Pi Kenzo Kenzo pour Homme Givenchy Givenchy Gentleman Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Lalique Lalique Pour Homme Equus Gucci Gucci pour Homme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him