Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Gaultier 2 Eau d`Amour Jean Paul Gaultier dla kobiet i mężczyzn

Gaultier 2 Eau d`Amour Jean Paul Gaultier dla kobiet i mężczyzn

Gaultier 2 Eau d`Amour marki Jean Paul Gaultier to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Gaultier 2 Eau d`Amour został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kolendra, ambra, mandarynka, piżmo i wanilia.

Kolendra Ambra Mandarynka Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gaultier 2 Eau d`Amour by Jean Paul Gaultier.

Gaultier 2 Eau d`Amour Recenzje Perfum

blueberry
blueberry

Hmm. Przedziwna to rzecz. Bardzo słodka i niesamowicie zwiększająca swoją intensywność wraz z upływem czasu, co przyznaję, rzadko się zdarza.

Zapach z początku stanowi jednorodną całość - trudno wyłuskać jakiekolwiek nuty - jest słodko i syntetycznie-plastikowo, w sumie całkiem oszałamiająco. Ta intensywna, odurzająca słodycz przypomina trochę JPG Classique, ale pozbawiona kwiatów jest mniej naturalna. Kiedy już nos przyzwyczaił się do mocnych wrażeń, udało mi się ustalić, że źródłem słodyczy jest słodka mandarynka i wanilia. Przez cały czas noszenia zapachu zastanawiałam się co też mi przypomina ta niepokojąco znajoma sztuczna nutka, aż w końcu po drugim dniu testów trafiłam - to zapach rozgrzanej słońcem grubej folii PCV z plażowych zabawek dmuchanych. Skojarzenie dość zaskakujące jak na "wodę miłości", ale spokojnie - jeszcze nie wszystko stracone, bo po dwóch godzinach od aplikacji wyczuwam lekko cielesne nuty - czyżby piżmo, ambra i wanilia rozpoczynały swój zmysłowy taniec na... skórze? ;)

Interesujące wrażenie, ale nie tak wyobrażałam sobie te perfumy. Koniec końców uznaję je za dość specyficzny zapach do noszenia, chyba najtrudniejszy z dotychczas poznanych mi JPG. Na plus zaliczam bardzo przyzwoitą trwałość i niezłą siłę rażenia.
W mojej prywatnej klasyfikacji jednoznacznie kobiecy.

Gaultier 2 Eau d`Amour by Jean Paul Gaultier 4.33 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gaultier 2 Eau d`Amour marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gaultier 2 Eau d`Amour marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Hugo Boss Deep Red Les Nereides Douceur de Vanille Les Parfums de Rosine Rose Praline Aquolina Pink Sugar Sensual Keep Lucky Eau Envoutante Pour L`Amour Demeter Fragrance Marshmallow Corine de Farme Douceur Nature Vanilla Laurence Dumont Vanille Frangipanier Neil Morris Intimate Vanilla Dana French Vanilla Carolina Herrera 212 VIP Lush Snowcake