Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Classique X Jean Paul Gaultier dla kobiet

Classique X Jean Paul Gaultier dla kobiet

Classique X Jean Paul Gaultier dla kobiet Zdjęcia Classique X Jean Paul Gaultier dla kobiet Zdjęcia

Classique X marki Jean Paul Gaultier to kwiatowe perfumy dla kobiet. Classique X został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są irys, kwiat afrykańskiej pomarańczy i piwonia; nutami bazy są cedr virginia i wanilia.

Bergamotka Mandarynka

Irys Kwiat afrykańskiej pomarańczy Piwonia

Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classique X by Jean Paul Gaultier.

Classique X Recenzje Perfum

Beatafm
Beatafm

Bardzo piękny zapach, białe kwiaty w otoczeniu cytrusów, lekko pudrowy dzięki irysowi i słodki za sprawą wanilii, która długo pobrzmiewa w bazie. Do noszenia również w cieplejszych porach roku, utrzymuje się raczej blisko skóry, ale jest długotrwały.

Classique X by Jean Paul Gaultier 3.33 out of 5 based on 11 ratings and 1 user reviews

Zakupowe okazje

31.29 USD
Jean Paul Gaultier Classique X Collection eau de toilette for women 1.7 oz
Jean Paul Gaultier Classique X Collection eau de toilette for women 1.7 oz
36.09 USD
Jean Paul Gaultier Classique X Collection eau de toilette tester for women 3.3 oz
38.62 USD
Jean Paul Gaultier Classique X Collection eau de toilette for women 3.3 oz
Jean Paul Gaultier Classique X Collection eau de toilette for women 3.3 oz
FragranceNet.com
38.99 USD
Jean Paul Gaultier Classique X by Jean Paul Gaultier EDT Spray 1.7 oz Collection for Women
45.09 USD
Jean Paul Gaultier Classique X Collection L'Eau eau de toilette for women 3.3 oz
FragranceNet.com
Eau De Toilette 0.11oz
47.99 USD
Jean Paul Gaultier Variety by Jean Paul Gaultier 4 Piece Mini Variety With Two Jean Paul Gaultier Classique X EDP And EDT Two Jean Paul Gaultier EDP And EDT And All Are .11 oz Minis for Women
FragranceX.com
48.60 USD
Jean Paul Gaultier Classique X Perfume by Jean Paul Gaultier, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Classique X, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Classique X, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classique X marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classique X marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Lalique Perles De Lalique Agent Provocateur L'Agent Cartier Le Baiser Du Dragon Givenchy Pi Moschino Couture! Montblanc Femme de Montblanc Shiseido Feminite du Bois Donna Karan DKNY Delicious Night Christian Dior Dolce Vita Lolita Lempicka Si Lolita Ginestet Botrytis Guerlain Idylle Gres Cabotine Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Kenzo Kenzo Amour Calvin Klein Obsession Estée Lauder Sensuous Noir Yves Rocher Miel d`Oranger Sephora Mysterieuse? Vanille Patchouli