Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Classique Summer Fragrance 2009 Jean Paul Gaultier dla kobiet

Classique Summer Fragrance 2009 Jean Paul Gaultier dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Classique Summer Fragrance 2009 Jean Paul Gaultier dla kobiet Zdjęcia

Classique Summer Fragrance 2009 marki Jean Paul Gaultier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Classique Summer Fragrance 2009 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są klementynka, róża, anyż gwiazdkowaty, kwiat afrykańskiej pomarańczy i cytryna amalfi; nutami serca są ylang-ylang, jaśmin, konwalia, irys, imbir i orchidea; nutami bazy są wanilia i ambra.

Klementynka Róża Anyż gwiazdkowaty Kwiat afrykańskiej pomarańczy Cytryna Amalfi

Ylang-ylang Jaśmin Konwalia Irys Imbir Orchidea

Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classique Summer Fragrance 2009 by Jean Paul Gaultier.

Classique Summer Fragrance 2009 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classique Summer Fragrance 2009 marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classique Summer Fragrance 2009 marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Emanuel Ungaro Apparition Facets Christian Dior Lily Dior Florascent Aqua Aromatica Violetta Guepard Miss Guepard La Perla Io Victoria`s Secret Heavenly Kiss Sarah Jessica Parker SJP NYC Accord Parfait Mirabelle & Gardenia Victoria`s Secret Very Sexy Now 2007 Trussardi Trussardi Inside Delight Les Parfums de Rosine Rose d`Ete Donna Karan DKNY Red Delicious Charmingly Delicious