Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Classique Summer Fragrance 2008 Jean Paul Gaultier dla kobiet

Classique Summer Fragrance 2008 Jean Paul Gaultier dla kobiet

Mam: 1

Classique Summer Fragrance 2008 Jean Paul Gaultier dla kobiet Zdjęcia Classique Summer Fragrance 2008 Jean Paul Gaultier dla kobiet Zdjęcia

Classique Summer Fragrance 2008 marki Jean Paul Gaultier to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Classique Summer Fragrance 2008 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są róża, kwiat pomarańczy, klementynka i cytryna; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, konwalia i irys; nutami bazy są wanilia, ambra i piżmo.

Róża Kwiat pomarańczy Klementynka Cytryna

Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Irys

Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classique Summer Fragrance 2008 by Jean Paul Gaultier.

Classique Summer Fragrance 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classique Summer Fragrance 2008 marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classique Summer Fragrance 2008 marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Lacoste Inspiration Celine Dion Always Belong Ted Lapidus Lapidus Woman Leonard L'Orchidee Yves Rocher Clea Dorin Un Air de Damas Rose Ellie Perfume Ellie Nuit Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose Floris Snow Rose Avon Aromadisiac for Her Sanctuary Sanctuary Classic