Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Classique Rock Star Jean Paul Gaultier dla kobiet

Classique Rock Star Jean Paul Gaultier dla kobiet

lekko korzenny
Classique Rock Star Jean Paul Gaultier dla kobiet Zdjęcia

Classique Rock Star marki Jean Paul Gaultier to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Classique Rock Star został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są neroli i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są róża i imbir; nutami bazy są wanilia i ambra.

Neroli Anyż gwiazdkowaty

Róża Imbir

Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classique Rock Star by Jean Paul Gaultier.

Classique Rock Star Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Classique Rock Star, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Classique Rock Star, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classique Rock Star marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classique Rock Star marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Ralph Lauren Lauren Style Al Haramain Perfumes Marwah Aubusson Perle d`Aubusson Montale Deep Roses Nicolas Danila Amazonian Gardens Popy Moreni Popy Moreni Thomas Sabo Charm Rose Roja Dove Buzz Entertainment Bottled Oriflame Midnight Pearl Nejma Nejma 2 Toni Gard Toni Gard Woman