Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Classique Prestige Jean Paul Gaultier dla kobiet

Classique Prestige Jean Paul Gaultier dla kobiet

lekko korzenny
Classique Prestige Jean Paul Gaultier dla kobiet Filmy

Classique Prestige marki Jean Paul Gaultier to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Classique Prestige został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Steve Demercado. Nutami głowy są anyż gwiazdkowaty i neroli; nutami serca są róża i imbir; nutami bazy są wanilia i ambra.

Anyż gwiazdkowaty Neroli

Róża Imbir

Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classique Prestige by Jean Paul Gaultier.

Classique Prestige Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Classique Prestige, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Classique Prestige, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classique Prestige marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classique Prestige marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Domenico Caraceni Loren Bvlgari Jasmin Noir Paul Sebastian Design Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Prada L`Eau Ambree Nicolas Danila Amazonian Gardens JoAnne Bassett Marie Antoinette Jacomo Anthracite Gres Cabotine Moon Flower Pussy Deluxe Showcat Andrea Maack Sharp