Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Classique Les d'ete 2005 Jean Paul Gaultier dla kobiet

Classique Les d'ete 2005 Jean Paul Gaultier dla kobiet

Miałem: 1

Classique Les d'ete 2005 Jean Paul Gaultier dla kobiet Zdjęcia

Classique Les d'ete 2005 marki Jean Paul Gaultier to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Classique Les d'ete 2005 został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, tangeryna, róża i cytryna; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, konwalia i biały irys; nutami bazy są ambra, wanilia i piżmo.

Kwiat pomarańczy Tangeryna Róża Cytryna

Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Biały irys

Ambra Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classique Les d'ete 2005 by Jean Paul Gaultier.

Classique Les d'ete 2005 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Classique Les d'ete 2005, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Classique Les d'ete 2005, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classique Les d'ete 2005 marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classique Les d'ete 2005 marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Antonio Banderas Diavolo per Donna Alexander McQueen My Queen L`Occitane en Provence Notre Flore Neroli Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee La Maison de la Vanille Vanille Fleurie de Tahiti Montale Crystal Flowers Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses Masaki Matsushima mat; le rouge Gloria Vanderbilt Reverie Jesus Del Pozo Ambar Boucheron Boucheron Femme Baccarat Limited Edition