Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Classique La Robe Chinoise Jean Paul Gaultier dla kobiet

lekko korzenny
żółtych kwiatów
Classique La Robe Chinoise Jean Paul Gaultier dla kobiet Zdjęcia

Classique La Robe Chinoise marki Jean Paul Gaultier to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Classique La Robe Chinoise został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są mandarynka, kwiat pomarańczy, anyż gwiazdkowaty, gruszka i róża; nutami serca są orchidea, imbir, irys, ylang-ylang i Śliwka; nutami bazy są ambra, wanilia i piżmo.

Mandarynka Kwiat pomarańczy Anyż gwiazdkowaty Gruszka Róża

Orchidea Imbir Irys Ylang-ylang Śliwka

Ambra Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classique La Robe Chinoise by Jean Paul Gaultier.

Classique La Robe Chinoise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Classique La Robe Chinoise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Classique La Robe Chinoise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classique La Robe Chinoise marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classique La Robe Chinoise marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Legere Kenzo Flower by Kenzo Annayake Yukimi Carolina Herrera So Chic Limited Edition Annick Goutal Grand Amour Tauer Perfumes 06 Incense Rose Jeanne Arthes Sultane Calvin Klein CK IN2U Her Collectables Mila Schön `00 Luciano Soprani Active Hermes Eau Claire des Merveilles Tom Tailor Liquid Woman