Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Classique Intense Jean Paul Gaultier dla kobiet

Classique Intense Jean Paul Gaultier dla kobiet

Mam: 13 Miałem: 5 Chcę: 18 Ukochany zapach: 1

Classique Intense Jean Paul Gaultier dla kobiet Zdjęcia Classique Intense Jean Paul Gaultier dla kobiet Zdjęcia

Classique Intense marki Jean Paul Gaultier to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Classique Intense został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są granat i gardenia tahitańska; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin i róża; nutami bazy są paczula i wanilia.

Granat Gardenia tahitańska

Kwiat pomarańczy Jaśmin Róża

Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classique Intense by Jean Paul Gaultier.

Tiare delle Indie

Classique Intense Recenzje Perfum

Sylwia74
Sylwia74

Uwielbiam Classique w wersji toaletowej więc nie mogłam oprzeć się pokusie by kupić Intense. No i kupiłam w ciemno jak to ja a potem drżałam ze strachu czy nie rozczaruję się tak jak przy Classique EDP. No i się nie rozczarowałam. Perfumy są cudowne, takie jak lubię. Ciepłe, słodkie i intensywne. Wyczuwam głównie kwiat pomarańczy, wanilię i granat. Bardzo rozpoznawalne dla mojego męża. Zawsze gdy pachnę Intense mówi "O! poziomki" Nie wiem skąd mu się biorą te poziomki, nie ma ich przecież w składzie :) Z klasycznym Classique niewiele mają wspólnego, jedynie moc. Ja czuję je na sobie do wieczora. Zgadzam się z malwusią, że w nadmiarze mogą zemdlić. Użyte w rozsądnych ilościach są po prostu piękne! Flakon najładniejszy z całej serii manekinów. Piękna ozdoba toaletki.

malwusia
malwusia

Piękny, esencjonalny i bardzo słodki zapach, nie ma tu jednak ani grama cukru, jest za to morze kwiatowej i waniliowej słodyczy.
Początek jest lekko owocowy (bardzo lubię tę soczystą i lekko kwaskową, granatową nutę) i tak cudownie gardeniowy, że teleportuje wręcz na tropikalną wyspę południowego Pacyfiku. Można się poczuć jak na plaży, z tiare wplecionymi we włosy, opaloną na złoto skórą, nabalsamowaną olejkiem monoi. Kremowo, otulająco, iskrząco, jaśminowo i słodko, z każdą fazą coraz bardziej słodko.
Zupełnie odmiennie od wersji edp - nie ma tu charakterystycznej dla JPG Classic pudrowej nuty.
Słabo wyczuwam paczulę, róża też gdzieś się przede mną chowa, chyba omdlała od tej białokwiatowej chmury.
Trwałość i projekcja świetne, warto spróbować. W nadmiarze może zemdlić.

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Truskawki i maliny, truskawkowy sok, lody malinowe, letni zapach zrywanych porzeczek z mojego ogrodu. Tak, ten zapach to najlepsza definicja końcówki lata, gdy staramy się czerpać z urlopu garściami, gdy lato niechybnie chyli się ku końcowi i chcemy zaczerpnąć jeszcze ostatnie hausty wakacyjnego powietrza. Cudowny elegancki zapach dla młodych energicznych kobiet, który czuć już z kilku metrów. Jest intensywny (jak sama nazwa wskazuje!), mocno owocowy, po prostu powala na kolana! Fakt, jest słodki, ale ta słodycz nie mdli i nie jest zbyt grzeczna. W towarzystwie kwiatów te owocki są jak gwiazdki migoczące na niebie, jak diamenty błyszczące raz po raz z daleka.

Polecam nie wylewać na siebie zbyt wiele kropel tego specyfiku, jest naprawdę intensywny. Zasięg zapachu jest potężny, chyba nigdy się z takim nie spotkałam. Czuć go już z kilku metrów. Utrzymuje się na skórze przez wiele, wiele godzin. Wystarczy już jedno psiknięcie, by otoczyła nas eksplozja kwiatowo-owocowej słodyczy. Zapach raczej nie dla fanów nobliwej klasyki.

Nie przepadam za słodkimi zapachami, ale w tym wytworze słodycz jest stonowana, pudrowa, taka przytłumiona. Pokochałam od pierwszego niuchnięcia!

pachniewitch
pachniewitch

No to sa perfumy!!!

Wow...od niedawna ide sladem wielkiego nosa ich tworcy, ktorego poznalam przypadkiem i powalil mnie na lopatki przez Elie Saab :)

Testuje JPG classic intense i ...znow jestem powalona.
To jest po prostu wielkie dzielo sztuki perfumiarskiej, na miare Allure, Shalimar, czy Organzy!

Bosko otulajace,niebywale elegenckie z gardenia ktora migocze i lekka kwaskowatoscia...granatu...Czadu jak zawsze u tego tworcy daje roza i jasmin ale tu ...nie stanowi przewagi jak w boskich Elie Saab la parfum.
Sprawiaja wrazenie zlotego miodu , roziskrzonego tysiacem barw ...
Zdecydowanie wieczorowe ...dla mego nosa to ORGAZM ! Dleczego nie znalam ich wczesniej????

tofik1984
tofik1984

Moim zdaniem nie jest podobny do perfum Elie Saab. Jeśli ktoś szuka zamiennika to ja nie polecam Classique Intense.
Nie zmienia to faktu że są to porządnie zrobione perfumy, ogromna trwałość spokojnie 8 godz na skórze i spora projekcja - conajmniej na wyciągnięcie ramion.
Sam zapach jest bardzo słodki, ale w taki miękki sposób, miodowo-mleczny, kojarzy się z wyrobami cukierniczymi. Nie ma w sobie żadnych owoców i świeżości. Nie jest ani trochę kwaśny czy ostry, tylko taki miękki, kremowy i puszysty. Troszkę pachnie krówkami z dodatkiem kwiatów. Dość dobry, ale w sumie mało ciekawy. Klasyczne Gaultier niestety bije go na głowę.

marta34
marta34

ile nosów tyle opinii dla mnie to klimaty Aliena i czegoś słodkiego, jest piękny, trwały , otulający, na ubraniach czuć kilka dni . Nie umiem barwnie opisywac doznań więc napisze krótko i na temat jest cudowny i warty każdej wydanej złotówki, euro, rubla, franka itp, itd !

cappy76
cappy76

Napiszę krótko i zwięźle , gdyż nie ma nad czym się rozczulać : słodko , krótko i bez wyrazu.

Szarada
Szarada

Dlaczego wielu ludzi uważa, że najnowszy JPG jest podobny do La Vie Est belle i innych słodziaków, jest kompletnie poza mną, bo to w ogóle nie te klimaty. To jest typowy białokwiatowiec z nutką słodyczy. Czuję tu głównie kwiat tiare i kwiat pomarańczy. Jeśli miałabym do czegoś porównać, to przychodzą mi na myśl następujące zapachy: Juicy Couture, Burberry London, Just Cavalli 2013, letnie edycje Aliena i oczywiście Elie Saab + wielodzietna rodzina. Elie Saab to zresztą też dzieło Kurkdijiana, co w ogóle nie dziwi, bo lubi on pakować białe kwiecie do większości swoich kompozycji.

Niestety niezbyt trwały, co jest sporym i niemiłym zaskoczeniem, bo JPG przyzwyczaił nas do czegoś zgoła innego. Jeśli to ma zastapić klasycznego Classique, to naprawdę przykro, ale to chyba przesądzone; patrz Dolce&Gabbana Pour Femme i inne tego typu smutne historie.

Classique Intense by Jean Paul Gaultier 4.00 out of 5 based on 25 ratings and 8 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Classique Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Classique Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classique Intense marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classique Intense marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Elie Saab Le Parfum Bvlgari Jasmin Noir Jil Sander Sun Estée Lauder Sensuous Noir Rihanna Rogue Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Pierre Balmain Extatic Intense Gold Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Estée Lauder Sensuous Yves Saint Laurent Cinema Lolita Lempicka Si Lolita Giorgio Armani Si Estée Lauder Youth-Dew Narciso Rodriguez Narciso Valentino Valentina Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Oriflame Amber Elixir Lady Gaga Fame