Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Classique Gold Collection Jean Paul Gaultier dla kobiet

Classique Gold Collection Jean Paul Gaultier dla kobiet

lekko korzenny
Classique Gold Collection Jean Paul Gaultier dla kobiet Zdjęcia

Classique Gold Collection marki Jean Paul Gaultier to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Classique Gold Collection został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są róża i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są kwiat pomarańczy i imbir; nutami bazy są wanilia i ambra.

Róża Anyż gwiazdkowaty

Kwiat pomarańczy Imbir

Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classique Gold Collection by Jean Paul Gaultier.

Classique Gold Collection Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Classique Gold Collection, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Classique Gold Collection, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classique Gold Collection marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classique Gold Collection marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aramis Havana Pour Elle Nikos Sculpture Givenchy Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Rance 1795 Rouge Joop! Joop! Le Bain Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Molyneux Quartz Pure Red Bath and Body Works Black Amethyst Yves Rocher Clea Givenchy Harvest 2008: Ange ou Demon Jasmin Sambac Parfums 06130 Feuille de Reglisse Dorin Un Air d`Amour Pour Madame