Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Classique Bien Roulee Jean Paul Gaultier dla kobiet

Classique Bien Roulee Jean Paul Gaultier dla kobiet

lekko korzenny

Classique Bien Roulee marki Jean Paul Gaultier to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Classique Bien Roulee został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są cytrusy i anyż; nutami serca są róża i imbir; nutami bazy są ambra i wanilia.

Cytrusy Anyż

Róża Imbir

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classique Bien Roulee by Jean Paul Gaultier.

Classique Bien Roulee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classique Bien Roulee marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classique Bien Roulee marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Divine L'Infante Puma Flowing Lancome Tresor Elixir Keiko Mecheri Mihime Corday Toujours Moi Collistar Benessere dei Sensi Mango MNG Cut for Woman Houbigant Demi-Jour Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Avon Far Away Dreams Avon Soft Musk Gai Mattiolo That's Amore Kisses XXX