Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Classique Autumn Winter Jean Paul Gaultier dla kobiet

Classique Autumn Winter Jean Paul Gaultier dla kobiet

lekko korzenny
Classique Autumn Winter Jean Paul Gaultier dla kobiet Zdjęcia

Classique Autumn Winter marki Jean Paul Gaultier to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Classique Autumn Winter został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są róża i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy i imbir; nutami bazy są wanilia i ambra.

Róża Anyż gwiazdkowaty

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Imbir

Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classique Autumn Winter by Jean Paul Gaultier.

Classique Autumn Winter Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Classique Autumn Winter, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Classique Autumn Winter, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classique Autumn Winter marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classique Autumn Winter marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Terracotta Voile d'Ete Ralph Lauren Lauren Style Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum Dana Lutece Puredistance I Jeanne Arthes Sultane Fairy Rose Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Chanel Coco Mademoiselle Parfum Profumum Roma Neroli DSH Perfumes Quinacridone Violet Rasasi Sharina Poiray Sceau de Coeur