Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Classique Autumn Winter Jean Paul Gaultier dla kobiet

Classique Autumn Winter Jean Paul Gaultier dla kobiet

lekko korzenny
Classique Autumn Winter Jean Paul Gaultier dla kobiet Zdjęcia

Classique Autumn Winter marki Jean Paul Gaultier to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Classique Autumn Winter został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są róża i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy i imbir; nutami bazy są wanilia i ambra.

Róża Anyż gwiazdkowaty

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Imbir

Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classique Autumn Winter by Jean Paul Gaultier.

Classique Autumn Winter Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Paul Gaultier Classique Autumn Winter, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Paul Gaultier Classique Autumn Winter, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classique Autumn Winter marki Jean Paul Gaultier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classique Autumn Winter marki Jean Paul Gaultier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens A La Nuit Montblanc Femme de Montblanc Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Dana White Chantilly Parfum d`Empire Cuir Ottoman DSH Perfumes Giardini Segreti (Italian Journey No. 3) Penhaligon`s Amaranthine Viktor&Rolf Flowerbomb Pink Sparkle Gloria Vanderbilt Vanderbilt Women Smell Bent Monaco-Dependant Ebba Los Angeles Miss Natasha Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco