Marki » I-K » « Grupy

Que sais je? Jean Patou dla kobiet

miodowy
orzechowy
Que sais je? Jean Patou dla kobiet Zdjęcia

Que sais je? marki Jean Patou to perfumy dla kobiet. Que sais je? został wydany w 1925 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Almeras. Perfumy zawierają takie składniki, jak orzech laskowy, miód i brzoskwinia.

Orzech laskowy Miód Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Que sais je? by Jean Patou.

Que sais je? Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Que sais je?, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Que sais je?, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Que sais je? marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Que sais je? marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Six Scents Six Scents 2 Bernhard Willhelm: Wicken 3000 Lucien Lelong Lelong Jean Paul Gaultier Le Male Eau d`Ete 2004 Ulric de Varens Varens Original Patchouli Chic Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Homme Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Enchanted Tonatto Profumi Anni Venti Demeter Fragrance Jelly Belly Fruit Salad Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge Rothenstein Deja Vu Gay Pal Zileri Collezione Privata Viaggio d`Africa Novae Plus Lady Pink