Marki » I-K » « Grupy

Que sais je? Jean Patou dla kobiet

miodowy
orzechowy
Que sais je? Jean Patou dla kobiet Zdjęcia

Que sais je? marki Jean Patou to perfumy dla kobiet. Que sais je? został wydany w 1925 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Almeras. Perfumy zawierają takie składniki, jak orzech laskowy, miód i brzoskwinia.

Orzech laskowy Miód Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Que sais je? by Jean Patou.

Que sais je? Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Que sais je?, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Que sais je?, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Que sais je? marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Que sais je? marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sweet Years Sweet Years Man M∙A∙C M∙A∙C Monogram Jardin de France Extravieille Royall Fragrances Royall Bay Rhum DSQUARED² She Wood Velvet Forest Wood Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Matin Ulrich Lang Nightscape Bond No 9 So New York Parfumerie Generale PG24 Papyrus de Ciane Novae Plus Lady Pink IKKS IKKS Baby Express Love Express