Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Que Sais-Je? Jean Patou dla kobiet

Que Sais-Je? Jean Patou dla kobiet

miodowy
Que Sais-Je? Jean Patou dla kobiet Zdjęcia Que Sais-Je? Jean Patou dla kobiet Zdjęcia

Que Sais-Je? marki Jean Patou to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Que Sais-Je? został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thomas Fontaine. Nutami głowy są brzoskwinia, morela, kwiat pomarańczy i bergamotka; nutami serca są róża, goździk (roślina) i jaśmin; nutami bazy są miód, paczula i ambra.

Brzoskwinia Morela Kwiat pomarańczy Bergamotka

Róża Goździk (roślina) Jaśmin

Miód Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Que Sais-Je? by Jean Patou.

Que Sais-Je? Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Que Sais-Je?, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Que Sais-Je?, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Que Sais-Je? marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Que Sais-Je? marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Aromatics Elixir Balenciaga Le Dix Perfume Diesel Fuel For Life Femme Lancetti Etre Special Edition II Emilio Pucci Vivara (2007) Ineke Balmy Days & Sundays Katie Price aka Jordan Stunning Balenciaga Balenciaga Paris Bourjois Kobako Marc de la Morandiere Sissi Jeanne Arthes Jeanne Courreges Empreinte