Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Que Sais-Je? Jean Patou dla kobiet

Que Sais-Je? Jean Patou dla kobiet

miodowy
Que Sais-Je? Jean Patou dla kobiet Zdjęcia Que Sais-Je? Jean Patou dla kobiet Zdjęcia

Que Sais-Je? marki Jean Patou to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Que Sais-Je? został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thomas Fontaine. Nutami głowy są brzoskwinia, morela, kwiat pomarańczy i bergamotka; nutami serca są róża, goździk (roślina) i jaśmin; nutami bazy są miód, paczula i ambra.

Brzoskwinia Morela Kwiat pomarańczy Bergamotka

Róża Goździk (roślina) Jaśmin

Miód Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Que Sais-Je? by Jean Patou.

Que Sais-Je? Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Que Sais-Je?, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Que Sais-Je?, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Que Sais-Je? marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Que Sais-Je? marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Estée Lauder Knowing Sisley Eau de Campagne Lalique Perles De Lalique Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Nina Ricci Deci Dela Pierre Cardin Rose by Cardin Kimora Lee Simmons Baby Phat Seductive Goddess Gres Goddess Hommage a Greta Garbo Giorgio Valenti Rose Noire Princesse Marina De Bourbon A La Francaise Brut Parfums Prestige Aphrodisia Sisley Eau du Soir 2010