Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

Patou pour Homme Jean Patou dla mężczyzn

Patou pour Homme Jean Patou dla mężczyzn

skórzany
Patou pour Homme Jean Patou dla mężczyzn Zdjęcia

Patou pour Homme marki Jean Patou to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Patou pour Homme został wydany w 1980 roku. Nutami głowy są lawenda, szałwia muszkatołowa i bazylia; nutami serca są paczula, geranium, wetyweria i jodła; nutami bazy są skóra, cywet, wanilia i fasolka tonka.

Lawenda Szałwia muszkatołowa Bazylia

Paczula Geranium Wetyweria Jodła

Skóra Cywet Wanilia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patou pour Homme by Jean Patou.

Lapidus Pour Homme

Patou pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Patou pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Patou pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patou pour Homme marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patou pour Homme marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Guerlain Jicky Cerruti CerrutiSi Antonio Banderas Blue Seduction Puma Jamaica Man Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Bijan Bijan Men Gap Lavander Tea No.362 Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck for Men Fragrances of Ireland Patrick Molinard Les Orientaux: Vanille Marine Regency Cosmetics Jade East D.S. & Durga $