Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Patou Pour Homme Prive Jean Patou dla mężczyzn

Patou Pour Homme Prive Jean Patou dla mężczyzn

ziołowy

Patou Pour Homme Prive marki Jean Patou to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Patou Pour Homme Prive został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Kerleo. Nutami głowy są lawenda, galbanum, bergamotka i mandarynka; nutami serca są nuty kwiatowe i pieprz; nutami bazy są wetyweria, paczula, mech dębowy, cedr virginia, korzeń irysa, siano i wanilia.

Lawenda Galbanum Bergamotka Mandarynka

Nuty kwiatowe Pieprz

Wetyweria Paczula Mech dębowy Cedr Virginia Korzeń irysa Siano Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patou Pour Homme Prive by Jean Patou.

Patou Pour Homme Prive Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Patou Pour Homme Prive, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Patou Pour Homme Prive, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patou Pour Homme Prive marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patou Pour Homme Prive marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Exte J`S Exte Man Daddy Yankee Daddy Yankee Francesco Smalto Francesco Smalto pour Homme Jean Charles Brosseau The Brun Avon His Story David & Victoria Beckham Instinct s.Oliver QS by s.Oliver Male Guerlain Vetiver Eau Glacee Acqua di Biella Bursch Sprezzatura 730 Amore Sviscerato Avon Wild Country Black Phoenix Alchemy Lab Volt