Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Normandie Jean Patou dla kobiet

Normandie Jean Patou dla kobiet

Mam: 1

Normandie marki Jean Patou to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Normandie został wydany w 1935 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Alméras. Nutami głowy są neroli i ylang-ylang; nutami serca są wetyweria, goździk (roślina), jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, styraks, korzeń irysa i róża; nutami bazy są piżmo, mech dębowy i wanilia.

Neroli Ylang-ylang

Wetyweria Goździk (roślina) Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Styraks Korzeń irysa Róża

Piżmo Mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Normandie by Jean Patou.

Normandie Recenzje Perfum

Zapach z 1935 roku, powstał z okazji dziewiczego rejsu luksusowego statku "Normandia". Każda z pań obecnych na pokładzie otrzymała prezent w postaci flakonu tych perfum.

Rzeczywiście ma w sobie szyk dawno minionej epoki – lekko kolońskie otwarcie z gorzkawą nutą neroli, później mocno pudrowe kwiaty, z których najbardziej wyróżnia się goździk. W bazie piżmo i wyraźna, wytrawna nuta mchu dębowego. Piękny zapach i trwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Normandie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Normandie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Normandie marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Normandie marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Giorgio Armani Armani La Perla La Perla Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Vivienne Westwood Boudoir Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss Bijan Bijan Wicked Marilyn Miglin Mystic Ulric de Varens Varens Original Italian Romance Caron N`Aimez Que Moi Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Faberlic Sleza Yurate Galimard Soir De Grasse