Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Joy Collector`s Edition Pure Perfume Jean Patou dla kobiet

Joy Collector`s Edition Pure Perfume Jean Patou dla kobiet

żółtych kwiatów
Joy Collector`s Edition Pure Perfume Jean Patou dla kobiet Zdjęcia Joy Collector`s Edition Pure Perfume Jean Patou dla kobiet Zdjęcia

Joy Collector`s Edition Pure Perfume marki Jean Patou to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Joy Collector`s Edition Pure Perfume został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są tuberoza, róża bułgarska i ylang-ylang; nutami serca są róża majowa i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Tuberoza Róża bułgarska Ylang-ylang

Róża majowa Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joy Collector`s Edition Pure Perfume by Jean Patou.

Joy Collector`s Edition Pure Perfume Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Joy Collector`s Edition Pure Perfume, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Joy Collector`s Edition Pure Perfume, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joy Collector`s Edition Pure Perfume marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joy Collector`s Edition Pure Perfume marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beautiful Precious Drops Estée Lauder Pleasures Summer Fun Hilde Soliani Ti Amo: Margherita Durance en Provence Ancian Rosa Demeter Fragrance Honeysuckle Guerlain Aqua Allegoria Tiare Mimosa Helena Rubinstein Wanted Jean Paul Gaultier Classique X Red Flower Organic Perfume Champa Skeem Vintage Peony O Boticario Floratta in Lilac Saffron James Punono