Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Joy Collector`s Edition Pure Perfume Jean Patou dla kobiet

Joy Collector`s Edition Pure Perfume Jean Patou dla kobiet

żółtych kwiatów
tuberozowy
Joy Collector`s Edition Pure Perfume Jean Patou dla kobiet Zdjęcia Joy Collector`s Edition Pure Perfume Jean Patou dla kobiet Zdjęcia

Joy Collector`s Edition Pure Perfume marki Jean Patou to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Joy Collector`s Edition Pure Perfume został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są tuberoza, róża bułgarska i ylang-ylang; nutami serca są róża majowa i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Tuberoza Róża bułgarska Ylang-ylang

Róża majowa Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joy Collector`s Edition Pure Perfume by Jean Patou.

Joy Collector`s Edition Pure Perfume Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Perfumy, którymi można się naprawdę zachwycić, o ile lubi się jaśmin w wydaniu indolowym, czyli tym - w pewnym sensie - na granicy przyzwoitości. Nie ma tu bowiem typowego otwarcia i rozwinięcia: jest jaśmin na sterydach z nieznacznym dodatkiem tuberozy, homeopatycznym róży oraz BAZA*. A jest to BAZA wyjątkowej wręcz urody! Zdominowana przez absolutnie przepiękny sandałowiec (bardzo wiernie oddający prawdziwy zapach tego drewna) podbity zmysłowym, szlachetnym (nie białym!) piżmem oraz kwiatami ylang-ylang. I jakkolwiek nieprawdopodobnie to nie zabrzmi, u mnie wspomniany ylang objawia się dopiero wtedy.

Piękne, zmysłowe, upajające kwiatami, raczej nowoczesne perfumy w zgrabnym i elegancko prezentującym się flakoniku.
Prawdziwa gratka. Zarezerwowana jednak wyłącznie dla tych, którym nie straszny indol i kwiaty w wydaniu cielesnym.

Parametry użytkowe: doskonała trwałość (w końcu są to czyste perfumy!) przy umiarkowanej projekcji, co wyjątkowo należy uznać za plus. Przy tym bowiem składzie "duży ogon" mógłby okazać się nie do udźwignięcia.

*BAZA - Szanowni Państwo taka baza zasługuje na to, by zapisać ją nie tylko majuskułami ale i boldem! Przyłożono się bowiem do niej solidnie i chyba skomponowano specjalnie dla tego zapachu - w odróżnieniu od dobrych 95% baz, z którymi mamy do czynienia ostatnimi laty. Gdyby można było kupić ją solo, już była by moja!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Joy Collector`s Edition Pure Perfume, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Joy Collector`s Edition Pure Perfume, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joy Collector`s Edition Pure Perfume marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joy Collector`s Edition Pure Perfume marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Bath and Body Works Wild Honeysuckle L`Erbolario Acacia Philosophy Amazing Grace Marc Jacobs Daisy Bloom Prada Infusion de Fleur d'Oranger Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Carolina Herrera 212 On Ice 2009 Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Perry Ellis 360° Black for Women Creed Les Floralies Monsoon Elation