Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Joy Collector`s Edition Pure Perfume Jean Patou dla kobiet

Joy Collector`s Edition Pure Perfume Jean Patou dla kobiet

żółtych kwiatów
Joy Collector`s Edition Pure Perfume Jean Patou dla kobiet Zdjęcia Joy Collector`s Edition Pure Perfume Jean Patou dla kobiet Zdjęcia

Joy Collector`s Edition Pure Perfume marki Jean Patou to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Joy Collector`s Edition Pure Perfume został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są tuberoza, róża bułgarska i ylang-ylang; nutami serca są róża majowa i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Tuberoza Róża bułgarska Ylang-ylang

Róża majowa Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joy Collector`s Edition Pure Perfume by Jean Patou.

Joy Collector`s Edition Pure Perfume Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Joy Collector`s Edition Pure Perfume, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Joy Collector`s Edition Pure Perfume, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joy Collector`s Edition Pure Perfume marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joy Collector`s Edition Pure Perfume marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Rose Absolue Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Bond No 9 Fashion Avenue Mariah Carey Luscious Pink Le Prince Jardinier Bouton de Rose Paul & Joe Blanc Ralph Lauren Romance Tender Notes Kenzo Eau de Fleur de Prunier Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Femme Givenchy Harvest 2009 Very Irresistible Rose Centifolia Gabriela Sabatini Magnetic Romane Ever Classic