Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Joy Collector Edition Eau de Parfum Jean Patou dla kobiet

Joy Collector Edition Eau de Parfum Jean Patou dla kobiet

Joy Collector Edition Eau de Parfum Jean Patou dla kobiet Zdjęcia Joy Collector Edition Eau de Parfum Jean Patou dla kobiet Zdjęcia

Joy Collector Edition Eau de Parfum marki Jean Patou to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Joy Collector Edition Eau de Parfum został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są tuberoza, ylang-ylang i róża bułgarska; nutami serca są jaśmin i róża majowa; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Tuberoza Ylang-ylang Róża bułgarska

Jaśmin Róża majowa

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joy Collector Edition Eau de Parfum by Jean Patou.

Joy Collector Edition Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Joy Collector Edition Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Joy Collector Edition Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joy Collector Edition Eau de Parfum marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joy Collector Edition Eau de Parfum marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Dazzling Gold Burberry Weekend for Women Jacomo Paradox Celine Dion Paris Nights Prada No4 Fleurs d'Oranger L`Erbolario Mimosa Woods of Windsor True Rose Ted Lapidus Lovely Fantasme Atelier Flou Sloane Rose Orla Kiely Orla Kiely Novaya Zarya Gvozdika Florascent Aqua Floralis Pivoine