Marki » I-K » szyprowe « Grupy

Invitation Jean Patou dla kobiet

Invitation Jean Patou dla kobiet

Invitation marki Jean Patou to szyprowe perfumy dla kobiet. Invitation został wydany w 1932 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Almeras. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia, bergamotka, tangeryna, tymianek i mięta.

Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Bergamotka Tangeryna Tymianek Mięta

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Invitation by Jean Patou.

Invitation Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Invitation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Invitation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Invitation marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Invitation marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Bond No 9 Andy Warhol Lexington Avenue Coty Stetson Sarah Horowitz Parfums Perfect Chypre Bois 1920 Vento di Fiori Lanvin Monsieur Lanvin Comme des Garcons H&M Lancome Trophee Roxana Illuminated Perfume GreenWitch DSH Perfumes Feuilles Vertes (Green Leaves) Atkinsons English Lavender Anucci Anucci Men Guerlain Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum